Money Heist S5 Çıkış Tarihi: Jaipur merkezli BT firması Money Heist S5 düşüşü için ‘Netflix & Chill’ tatilini ilan etti, rahatlamanın önemli olduğunu söylüyor


Nike kısa süre önce çalışanlarının zihinsel sağlıklarına odaklanmaları için işten bir hafta izin aldığını duyurdu. Marka için çalışanları kıskandıran bir hareket.

Akıl sağlığı, dünya çapındaki kuruluşlar için kurumsal sağlık merkezi haline gelirken, Rajasthan’daki bir şirket, çalışanlarının Netflix alışkanlıklarına da hizmet ediyor.

Jaipur merkezli bir BT şirketi olan Verve Logic, 3 Eylül’ü “Netflix & Chill tatili” ilan etti. Tarih, beğenilen Netflix dizisi ‘Money Heist’in beşinci sezonunun prömiyeri için ayarlandığı gün.

“Bu girişimi, yalnızca e-postalarımıza yapılan bir saldırıyı yanlış yapraklarla kurtarmak, toplu ranzaların ve sayıların kapatıldığını görmek için değil, aynı zamanda bazen soğuk anların işte enerji için en iyi hap olabileceği için (sic) aldık.” şirketten okuyun.

CEO Abhishek Jain tarafından imzalanan notta, ekibe zor zamanlardan çıkmasına yardımcı olan “evden çalışırken inanılmaz ruhları” için de teşekkür edildi.

“Tüm stres ve koşuşturmalardan sonra biliyoruz
Ek break toh banta hai (bir molayı hak ediyorsun),” gösterinin klasiği “Bella Ciao Bella Ciao” ile imza atmadan önce ekledi.

Gönderinin başlığı, “Bankalardan emin değilim ama kesinlikle 3 Eylül’de tatil yapıyoruz! Jaldi Aao.. Jaldi Aao…”

Bu, yayıncının programın tarihini açıklayan önceki gönderisine yanıt olarak geldi, “3 Eylül’ün resmi tatil olduğunu varsayabilir miyiz? Para Soygunu günü.”

OTT platformu da şirketin tatil ilanına yanıt vererek, “Patronumuz için ‘banka işi’ bahanemiz hazırdı ama bu harika!”

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gemma Oaten'in erkek kardeşi, farkındalık yaratmak için anoreksiya mücadelesinin zirvesinde Emmerdale yıldızının fotoğrafını paylaşıyor

Sal Ağu 31 , 2021
kardeşi Emmerdale yıldız Gemma Oaten, gençliğinde anoreksiya ile mücadelesinin ortasında kalp krizi geçirmeden kısa bir süre önce birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı, yeme bozukluğunu destekleyen SEED yardım kuruluşu SEED için bağış toplama sayfasında yayınlayan Chris Charles, kendisinin ve ailesinin Oaten’ı neredeyse “çok fazla” kaybettiğini söyledi. “Kız kardeşim Gemma’nın birçok zorlu […]

Arşivler

Kategoriler

Meta