Muhtaç Çocuklar 2021: ‘First Dates’de Janine Butcher ve Steve McDonald’ı izleyin


Doğulular ve taç giyme caddesi Children in Need 2021 için özel bir skeç için bir araya geldi.

Sırasıyla Steve McDonald ve Janine Butcher olarak Simon Gregson ve Charlie Brooks’un oynadığı iki sabunun favorisi bir randevuya çıkıyor.

Bir başka çapraz geçişte, onlar İlk Tarihler restoran ve onların Maitre’D’si, ünlü Channel 4 şovundan Fred Sireix.

Taslakta Steve, Janine’e kendi taksi firmasına sahip olduğunu söyler ve bu ikincisini çok sevindirir.

Ayrıca, her ikisi de kendi şovlarının barlarıyla ve taksi şoförleriyle yakından ilişkili olmaları gibi iki karakter arasındaki benzerliklere atıfta bulunurlar.

Steve ve Janine ayrıca, akılda kalacak derecede karmaşık olan kendi romantik tarihlerini tartışıyorlar. Janine, Steve yedi kez evli olduğunu açıkladıktan sonra neredeyse içkisinde boğuluyor. Cevap olarak Steve, boşanma mahkemelerinden korkmadığını söylüyor.

Steve istemeden Janine’i aşağılayınca işler daha da kötüye gidiyor ve Janine randevuda yerine şu kişi geliyor: Emmerdale’in Eric Pollard.

Eskiz, hem sabunlar hem de sabunlar üzerinde çalışan Daran Little tarafından yazılmıştır. Chelsea’de yapıldı ve Tek Yol Essex.

Topluluk bakımı: Simon Gregson, ‘Coronation Street’te Steve McDonald olarak

(ITV)

Hem Gregson hem de Brooks, Birleşik Krallık’ta en uzun süre hizmet veren dizi oyuncularından ikisi. Gregson, taç giyme caddesi 1989’dan beri oyuncu kadrosunda yer alırken Brooks, 1999’da Walford’da ilk kez sahneye çıktı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kesin başlangıç ​​zamanı: Bu gece BBC One'da Strictly Come Dancing ne zaman?

Cts Kas 20 , 2021
Kesinlikle Dans Edin daha fazla ünlü şovdan atıldıkça rekabet yoğunlaşıyor ve iyi ve gerçekten devam ediyor. BBC dans yarışması, geçen yıl pandemi nedeniyle daha kısa bölümler için yayınlanan tam uzunlukta bir dizi için geri döndü. Geçen yılki 12 çift yerine bu sefer on beş çift katılıyor. Ancak, sahne arkası alanında […]

Arşivler

Kategoriler

Meta