NCIS hayranları, Mark Harmon 18 yıl sonra veda ederken üzüntülerini dile getirdiler


NCIS Hayranlar, en uzun süredir devam eden oyuncu kadrosunun ayrılmasının ardından aynı düşünceye sahipler.

CBS prosedür şovunun son bölümü, Özel Ajan Leroy Jethro Gibbs’in resmi olarak gelecekteki davalardan uzaklaştığını ortaya koydu.

Gibbs, Atlanta’da bir davayı çözdükten sonra Tim McGee’ye (Sean Murray) kendisinin kalacağını söyler.

Gibbs, Vance’e “Geri dönmeyeceğim Tim,” diyerek ekliyor: “Eve dönmeyeceğim.”

Ne aradığı sorulduğunda, “Bilmiyorum. İçimden bir ses, onu bulduğumda öğreneceğimi söylüyor.”

NCIS showrunner Steve Binder, Harmon’ın şovdaki 18 yılına saygılarını sundu ve şunları söyledi: . “Yönetici yapımcı ve sevgili arkadaşım olarak Mark, gösterinin dokusunun ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor.

“Kuzey yıldızımız her zaman karakterlerimize sadık kaldı ve bu gerçek her zaman anlattığımız hikayelere ve bu karakterlerin nereye gittiğine rehberlik etti. Gibbs’in geleceğiyle ilgili olarak, dizinin uzun süredir hayranlarının yıllar içinde fark etmiş olabileceği gibi… Leroy Jethro Gibbs’i asla göz ardı etmeyin.”

Hayranlar, Harmon’ın ayrılmasından duydukları üzüntüyü dile getiriyor ve şimdi kalan oyuncuların gösteriyi onsuz sürdürüp taşıyamayacağını sorguluyorlar.

Bir kişi, “Hayır Gibbs izlemiyor” diye yazdı ve bir başkası ekledi: “Bu geceki ep’nin neden olması gerektiğini kafam alıyor ama kalbim…? Bu fikre alışmak biraz zaman alacak.”

Kızgın bir izleyici şunları yazdı: “Kalan kadro berbat. Bu şovu 20. sezona taşıyamazlar. Sefaletinden kurtulması gerekiyor.”

NCIS şu anda 19. sezonunda.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nicole Brown'ın kız kardeşi, SNL'de OJ Simpson şakası üzerine Kim Kardashian'ı çağırıyor

Sal Eki 12 , 2021
Nicole Brown’ın kız kardeşi Tanya Brown, Saturday Night Live monologu sırasında OJ Simpson hakkında “tatsız” şakalar yaptığı için Kim Kardashian’ı çağırdı. Ile konuşmak TMZ Brown, Simpson ve merhum eski karısı Nicole hakkındaki esprilerin, SNL sunucusu olarak son zamanlarda çevrimiçi olarak övgülerini kazanan Kardashian’a kötü yansıdığını söyledi. Reality TV yıldızı, dört […]

Arşivler

Kategoriler

Meta