Netflix, amiral gemisi dizisi House of Cards’ı sonlandırıyor


Üzerinde yayınlanan: Değiştirilmiş:

Bir sözcü Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Netflix’in ödüllü “House of Cards” dizisinin gelecek sezonunun son sezonu olacağını söyledi.

Hit şovda acımasız Başkan Francis Underwood’u oynayan 58 yaşındaki çift Oscar ödüllü oyuncu, aktör Anthony Rapp’in 31 yıl önce Rapp reşit değilken bir partide “cinsel ilerleme kaydettiğini” iddia ediyor.

Bir sözcü AFP’ye verdiği demeçte, “Altıncı sezon bizim son sezonumuz” dedi.

Konuyla ilgili bilgisi olan bir kaynak AFP’ye verdiği demeçte, dizinin sona erdirilmesi kararının iddialarla ilgisi olmadığını, ortaya çıkmadan önce yapıldığını söyledi.

Robin Wright ile birlikte başrolde yer alan Spacey, aynı adı taşıyan bir BBC dramasından uyarlanan ve başrol çifti için 46 Emmy adaylığı ve Altın Küre kazanan platformun amiral gemisi dizisinin de baş yapımcısı.

Netflix, görüntüleme rakamlarını yayınlamaz. Ancak şov, şirketin orijinal programlamadaki ilk çıkışı olarak televizyon tarihindeki yerini belirledi ve “Stranger Things” ve “Orange is the New Black” gibi diğer saygın şovları içerecek şekilde büyüdü.

Altıncı sezonun çekimleri Maryland’de devam ediyor ve altıncı sezonun gelecek yıl düşmesi bekleniyor. Henüz prömiyer tarihi belirlenmedi ama “House of Cards” asla Mayıs’tan sonra çıkış yapmadı.

46 yaşındaki Rapp, Buzzfeed’e 1986’da hem kendisi hem de Spacey Broadway’de sahne alırken Spacey’nin o zamanlar 14 yaşındaki çocuğu New York’taki evinde bir partiye davet ettiğini söyledi. Spacey o zaman 26 yaşındaydı.

Rapp, görünüşe göre sarhoş olan Spacey, diğer tüm konuklar gittikten sonra içeri girdiğinde ve onun üzerine yattığında, Spacey’nin yatak odasında televizyon izlediğini söyledi.

Rapp, Buzzfeed’e “Beni baştan çıkarmaya çalışıyordu” dedi. “Bu dili kullanır mıydım bilmiyorum. Ama benimle cinsel ilişki kurmaya çalıştığının farkındaydım.”

Spacey Twitter’da özür diledi ve Rapp’in suçlamasının eşcinsel olduğunu doğrulamadan önce “hayatımla ilgili başka şeylere değinmem için beni cesaretlendirdiğini” söyledi.

Yorumları, sonunda ortaya çıkarak onu yanlış davranışından saptırmakla suçlayan eleştirmenlerden bir tepkiye yol açarken, raporlar başka suçlayıcılarla karşı karşıya kalabileceğini öne sürdü.

Netflix ve “House of Cards” prodüksiyon şirketi Media Rights Capital, şu anda sette olmaması planlanan Spacey’ye yönelik iddialardan “derin endişe duyduklarını” belirten ortak bir bildiri yayınladı.

“Dün geceki ifşaatlara yanıt olarak, her iki şirketimizden de yöneticiler, kendilerini güvende ve desteklenmiş hissetmeye devam etmelerini sağlamak için oyuncularımız ve ekibimizle görüşmek üzere bu öğleden sonra Baltimore’a geldi” dedi.

(AFP)

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix Orijinalleri Aralık 2017'de Netflix'e Geliyor

Sal Eki 31 , 2017
Netflix, 2017’yi bildiği en iyi şekilde, çok sayıda Netflix Orijinali ile tamamlayacak. Netflix’in bugüne kadarki en büyük bütçeli dizisinde Kraliçe ile yüksek bir zaman geçirerek, Netflix’in bugüne kadarki en büyük gişe rekorları kıran filminde Will Smith’in kıçını tekmeleyerek ve The Ranch’te geri adım atarak yılı bitireceğiz. Aralık 2017’de Netflix’e gelen […]

Arşivler

Kategoriler

Meta