Netflix, en az 20 milyon kullanıcının Sex/Life’ta bu viral NSFW sahnesini en az bir kez tekrarladığını açıkladı


Netflix, 20 milyon kullanıcının kötü şöhretli NSFW sahnesini geçtiğimiz günlerde tekrar oynattığını açıkladı. Seks/Yaşam en azından bir kere.

Akış platformu, şehvetli hit dramanın ikinci bir sezon için yenilendiğine dair daha geniş bir duyurunun bir parçası olarak bugün (27 Eylül) bilgileri açıkladı.

Seks/Yaşam – BB Easton’ın 2016 kitabından esinlenilmiştir 44 Bölüm 4 Erkek Hakkında – Billie Connelly’nin (Sarah Shahi) hayatını, kocası Cooper (Mike Vogel) ile olan evliliğinde giderek daha huzursuz hale gelen ve eski sevgilisi Brad Simon’ı (Adam Demos) hatırlamaya başlayan hayatını takip ediyor.

Haziran ayında yayınlanmasının ardından izleyiciler, şovun tamamen çıplaklık ve sık sık grafik seks sahneleri kullanması hakkında yorum yapmak için sosyal medyaya gitti.

Ancak, özellikle bir sahne en çok dikkati çekti. İçinde Brad (Demos) arkasını döndüğünde ve kamera penisinde oyalandığında spor salonunda duş alırken görülüyor.

Birçok kullanıcının sahnede yaşadığı şoku dile getirmesiyle, bazılarının oyuncunun protez takıp takmadığını sorgulamasıyla, bu an sosyal medyada büyük bir konuşma konusu oldu.

Video paylaşım platformu TikTok’ta kullanıcılar birbirlerini sahneyi izlemeye ve tepkilerini paylaşmaya teşvik eden bir trende katılıyor.

Bir kullanıcı şunları yazdı: “Netflix’in dizisinin 3 dakikalık 20 mücadele bölümü Seks/Yaşam bana iyi geldi. Temel olarak, gösteriyi izlemediyseniz, doğrudan bölüm 3, 20 dakikalık işarete gidin. Rica ederim.”

Bir diğeri ekledi: “Sadece izledim seks/yaşam bölüm 3 dakika 19:50 netflix ve wtf’de az önce gördüm.”

Netflix, o rezil sahneyi en az 20 milyon kişinin tekrar oynattığını ortaya koymasının yanı sıra, dizinin ilk sezonunu da duyurdu. Seks/Yaşam 67 milyon hane izlemişti.

Dizinin ikinci sezonunun çıkış tarihi henüz belli değil.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anderson Cooper, oğlu Wyatt'a 'altın çömleği' miras bırakmayacağını söyledi

Sal Eyl 28 , 2021
Anderson Cooper, oğlu Wyatt’a neden bir “altın potu” miras bırakmayı planlamadığını açıkladı. Gazeteci konuştu Sabah Toplantısı Pazartesi günü yayınlanan bir bölüm için ailesi ve servetle ilişkisi hakkında podcast. Cooper, gemicilik ve demiryolu patronu ve tüm zamanların en zengin Amerikalılarından biri olan Cornelius Vanderbilt’in büyük-büyük torunu olan Gloria Vanderbilt’in oğludur. Oğlunun […]

Arşivler

Kategoriler

Meta