Netflix Gerilim ‘Rodney & Sheryl’: Şimdiye Kadar Bildiklerimiz


Netflix, gerçek hayattaki başka bir suçu bir filme uyarlıyor, bu sefer Ian MacAllister McDonald’s senaryosunun haklarını alıyor Rodney ve Sheryl. Film, 1978’de bir ölüm çılgınlığının ortasında popüler bir TV oyun programı The Dating Game’de yarışan ve bir randevu kazanan gerçek hayattaki seri katil Rodney Alcala’ya dayanıyor.

Kısa film yönetmeni Chloe Okuno (Sürtük, Dotcom’lar) Ian MacAllister McDonald’s senaryosuna dayanan dramayı yönetecek. Roy Lee ve Miri Yoon, BoulderLight Pictures için JD Lifshitz ve Raphael Margules ile birlikte Vertigo Entertainment için üretecek. Russ Posternak, Industry Entertainment’tan Andrew Deane ve Stephen Crawford ve Kendrick yönetici yapımcılar olacak.

Senaryo arasında yer aldı Kara Liste girişleri 2017’de.

chloe okuno headshot tanıtım h 2019

Yönetmen Chloe Okuno


arsa ne Rodney ve Sheryl?

Film, bir seri katil Rodney Alcala’nın popüler TV programı The Dating Game’de Cheryl Bradshaw ile yarıştığı ve bir randevu kazandığı gerçek hikayeye dayanıyor. Rodney, 1978’de gösteride yüzsüzce yarışırken bir ölüm çılgınlığının ortasındaydı. Film dizideki olaylar etrafında dönecek. Gösteriye katıldığı sırada Alcala, beş kadını öldürmüş ve 12 yaşındaki bir çocuğu öldürmeye teşebbüsten hüküm giymişti. Alcala ile bir randevu kazanan Bradshaw, Alcala ile refakatçi bir randevuya gitmesi gereken bir pozisyonda kaldı, ancak onun tuhaf havası yüzünden ertelendiği için iptal edildi.

Dating Game kliplerini buradan izleyebilirsiniz:

Daha sonra 1980’de ölüm cezasına çarptırıldı ve araştırmacılar onun saklama dolabında yüzlerce kadın, kız ve oğlan çocuğunun kanıt fotoğraflarını ve hatıralarını buldular. Kaliforniya’nın ölüm cezasına ilişkin bir moratoryum ilan etmesinden sonra şu anda ömür boyu hapis cezasına çarptırılıyor. Dedektifler, Alcala’nın 130 kadar insanı öldürmüş olabileceğini tahmin ediyor.


Kim rol aldı Rodney ve Sheryl?

anna kendrick

Anna Kendrick, 22 Şubat 2015 Pazar günü Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda Oscar’a geliyor. (Jordan Strauss/Invision/AP’nin fotoğrafı)

Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği Yıldız Anna Kendrick Projeye eklenmiş olan Sheryl’i oynayacak, TV yarışma programı The Dating Game’de bir seri katille randevu kazanan gerçek hayattaki yarışmacı Cheryl Bradshaw’a dayanmaktadır. Henüz başka bir kadro açıklanmadı.


üretim durumu nedir Rodney ve Sheryl?

Şu anda için herhangi bir tarih belirlenmedi Rodney ve Sheryl, ancak üretim bilgilerinin yakında gelmesi bekleniyor.


Ne zaman olacak Rodney ve Sheryl Netflix’te yayınlanacak mı?

Netflix’in prodüksiyon programlarından hiçbirini bilmediğimiz için Rodney ve Sheryl, filmin 2022’nin ikinci yarısında vizyona gireceğini varsaymak güvenli olacaktır.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Burak Sergen velayet davasından sansasyon çıkmamasını istedi

Per Haz 17 , 2021
Burak Sergen Burak Sergen, oğlunun velayetini kaybetmesiyle ilgili bir açıklama yaparak, asılsız söylentileri yaymamasını ve sansasyon yaratmamasını istediğini söyledi. Bu dava çok uzun sürdü ve şimdi sadece mahkemenin kararı açıklandı. Bu onun için sürpriz olmadı; bu kararı uzun zamandır biliyordu. Her şey aynı kaldı, çocuğun ebeveynleri götürülmedi ve Türkiye’de çocuğun […]

Arşivler

Kategoriler

Meta