Netflix, halkın aramalarla dolup taşmasından sonra Squid Game sahnelerinden telefon numaralarını düzenleyecek


İddiaya göre hit dizide bir Kore vatandaşına ait gerçek bir telefon numarasını ifşa ettikten sonra Kalamar Oyunu, Netflix ve Siren Pictures Inc, “gerektiğinde sahneleri telefon numaralarıyla düzenleyerek” sorunu çözmek için birlikte çalışıyor.

Telefon numarasının, siyah takım elbiseli gizemli bir adam tarafından metro istasyonunda Lee Jung-Jae’nin karakteri Seong Gi-Hun’a verilen bir kartvizitte yazılı olduğu ilk bölümde yer aldığı bildirildi.

Bir Netflix sözcüsü söyledi Bağımsız: “Yapım şirketiyle birlikte, sahneleri gerektiğinde telefon numaralarıyla düzenlemek de dahil olmak üzere bu sorunu çözmek için çalışıyoruz.”

Telefon numarasının sözde gerçek hayat sahibi söyledi Bugün Para o zamandan beri “sonsuz” aramalar ve metin mesajları aldığını söyledi.

“İnsanların meraklarından dolayı gece gündüz uzandığı bir noktaya geldi. Gyeonggi eyaletinden gelen adam, telefonumun pilini tüketiyor ve kapanıyor” dedi.

“İlk başta nedenini anlamadım, sonra arkadaşım bana numaramın çıktığını söyledi. [in the series]”

Kalamar Oyunu, 17 Eylül’de Netflix’e gelen, birkaç gün içinde yayın hizmetinin şimdiye kadarki en büyük şovlarından biri haline geldi.

‘Kalamar Oyunu’ kırmızı ışık yeşil ışık

(Fotoğraf Netflix/Youtube’dan alınmıştır)

Korece gerilim filmi, gizemli bir organizasyonun, hayatları değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi çocuksu oyunda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.

Oyunlar, bazıları Kore’ye özgü, bazıları ise “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” gibi dünya çapında bilinen klasik çocuk oyunlarına dayanmaktadır.

Bununla birlikte, tipik çocuk oyunlarından farklı olarak, Kalamar Oyunu kaybetmeniz durumunda ölümcül sonuçlar doğurur.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Geçen hafta, Ofcom bir kazı yaptı Kalamar Oyunu Gösteriden sonra bir adamın gerçek telefon numarası yayınlandı.

Instagram’daki habere tepki gösteren Ofcom, haberin bir görüntüsünü resmi sayfasında “İngiltere’de Ofcom kuralları yüzünden olmayacak şeyler” başlığıyla paylaştı.

(Netflix)

Düzenleyici şunları ekledi: “Bir TV veya radyo programında bir Birleşik Krallık telefon numarası gördüğünüzde veya duyduğunuzda, bu numara, bu özel kullanım için ayırdığımız özel bir numara listesinden geliyor.”

Kalamar Oyunu şimdi Netflix’te izlenebilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing 2021: Gorka Marquez, ortağı Katie Glynn ile kavga iddialarını yalanladı

Pts Eki 4 , 2021
Kesinlikle Dans Edin Yıldız Gorka Marquez, kendisi ve ünlü dans partneri Katie McGlynn arasında bir kan davası söylentilerine yanıt verdi. İzleyiciler, hit BBC reality dizisinin son serisinde profesyonel dansçı ile McGlynn arasındaki gerilimi fark ettiklerini iddia etmiş ve birçoğu şüphelerini sosyal medyada paylaşmıştı. Marquez ve McGlynn, bu hafta sonu yayınlanan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta