Netflix, Lupin yıldızı Omar Sy ile çok filmli anlaşma imzaladı


Netflix imzaladığını duyurdu acı bakla yıldız Omar Sy, çok yıllı bir uzun metrajlı film anlaşmasına imza attı.

tarafından bildirildiği gibi Çeşitlilik, ortaklık Sy’nin Paris ve Los Angeles merkezli yapım şirketinin birden fazla Netflix Orijinal filmi geliştirdiğini görecek.

Sy filmlerde rol alacak ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Rapora göre bu, Netflix’in bir Fransız aktör veya film yapımcısı ile imzaladığı türünün ilk örneği.

Sy, “Netflix’in sanatçılarla olan işbirliğini ve tüm dünyadaki evlere benzersiz ve çeşitli hikayeler getirme tutkusunu deneyimledim” dedi.

Sevilen kurgusal karakter Arsene Lupin’den ilham alan bir gerilim filmi, acı bakla Sy’ı, babasının ölümünün intikamını almak için modern bir zaman hırsızı olarak görüyor.

Netflix’in kendi ölçümlerine göre, acı bakla akış hizmeti için büyük bir başarı olmuştur.

Bu yılın başlarında Netflix bunu açıkladı. acı bakla‘in ilk sezonu, platform tarihinde ortaklaşa en çok izlenen ikinci dizidir. cadı ve arkasında Bridgerton (rağmen Kalamar Oyunu onu geçmeye hazır olduğu bildiriliyor).

Sy, “ilişkiyi genişletme fırsatına sahip olmaktan ve birlikte yolculuğumuzun bir sonraki adımını dört gözle beklemekten mutlu olduğunu” da sözlerine ekledi.

başrol oynamadan önce acı bakla, Sy, Fransız sineması dünyasında beğenilen bir aktördü ve 2011’deki rolüyle Cesar ödülünü kazanan ilk Siyah aktördü. Dokunulmazlar.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Demi Lovato, dünya dışı varlıkların 'uzaylılar' olarak adlandırılmasına karşı çıkıyor: 'Her şey için aşağılayıcı bir terim'

Sal Eki 12 , 2021
Demi Lovato son zamanlarda dünya dışı varlıklara “uzaylılar” demeye itiraz etti ve bunun yerine onlara “ET” demeyi tercih etti. ile bir röportajda VE! Haberler, Lovato, hayranların “Aliens” adlı yayınlanmamış yeni bir şarkıları olduğu yönündeki spekülasyonlarına yanıt verdi. Söylentiyi reddeden şarkıcı, hayranlarının Lovato’nun onlara “uzaylılar” demediğini bilmeleri gerektiğini çünkü bunun “herhangi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta