Netflix’te Bu Hafta En İyi Yeni Filmler: 26 Eylül 2021


Starling – Resim: Netflix

Netflix’te yeni filmler için çok çok çok sessiz bir hafta oldu ve dikkatlerin çoğu Netflix’in büyük yeni TV şovları dizisine eklendi. Bu, izlenecek yeni bir şey olmadığı anlamına gelmiyor. İşte 19 Eylül ile 26 Eylül 2021 arasında eklenen Netflix’teki favori yeni filmlerimiz.

Aşağıdaki gibi hiçbir şey hoşunuza gitmiyorsa, önümüzdeki 7 gün içinde sinema bölümünde aşağıdaki gibi filmler de dahil olmak üzere birçok yeni başlık geliyor: Destinasyon Düğünü, Kötü Öğretmen, Sonsuza Kadar Zengin, Casus çocuklar, İçindeki şeytan ve Titanik.

Biraz daha Netflix önerisine ve aşk dönemi drama dizisine ihtiyacınız varsa, Pazartesi günü en sevdiklerimizi yayınladık.

Her zaman olduğu gibi, artık Netflix’te izleyebileceğiniz 5 yeni film seçeceğiz. Çoğu durumda, bu filmler küresel olarak mevcuttur, ancak bazılarının bölgeden bölgeye değişeceğine dikkat edin.


Starling (2021)

Tür: Komedi drama
Müdür: Theodore Melfi
Döküm: Melissa McCarthy, Scott MacArthur, Timothy Olyphant
Çalışma süresi: 102 dakika

Çoğu odak bu hafta Gece Yarısı Ayini’ne odaklanmış olsa da, Melissa McCarthy’nin büyük yeni filmi, Nisan 2020’de bildirilen 20 milyon dolara satın alınan Netflix’e düştü.

Film, en azından söylemek gerekirse, tartışmalı olmuştur. Netflix’in en iyi filmlerinden biri olmaktan Netflix’in en kötü filmlerinden birine kadar değişen çeşitli görüşler var.

Chicago Tribune’ün incelemesi Bunun, Netflix gibi hizmetlere ulaşması gereken, geleneksel tiyatro ortamında finansal olarak uygun olmayan film türü olduğunu öne sürüyor. Genel olarak incelemeleri, McCarthy’nin “değersiz” hissettiren diğer her şeyle birlikte ayarlanmaya değer tek şey olduğunu gösteriyor.


My Little Pony: Yeni Nesil (2021)

Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Müdür: Robert Cullen, José Luis Ucha, Mark Fattibene
Döküm: James Marsden, Vanessa Hudgens, Jane Krakowski

benim küçük midillim yeni nesil bir film

Netflix, 2021 boyunca sinema gösterimlerini atlayan bir dizi animasyon filminin haklarını güvence altına aldı ve belki de sonuncularından biri Yeni Nesil adlı yepyeni My Little Pony uzun metrajlı filmi olacak.

Geniş evrendeki yeni film, Equestria’yı kurtarmak ve işleri normale döndürmek umuduyla bir tek boynuzlu at ile maceraya çıkan Sunny adında genç bir Dünya midillisini takip ediyor.

Film, özellikle Vanessa Hudgens’in bazı mükemmel animasyonları ve harika performansları ile çocuklar ve serinin hayranları için mükemmel. Yeni Nesil şu anda bir IMDb’de 10 üzerinden 7.5.


İzinsiz Giriş (2021)

Tür: Gerilim
Müdür: Adam Salky
Döküm: Logan Marshall-Yeşil, Freida Pinto, Robert John Burke
Çalışma süresi: 92 dakika

Kulaktan kulağa şu ana kadar olduğundan daha büyük olmasını beklediğimiz bir film izinsiz giriş, Netflix’in 2021 Cadılar Bayramı dizisinin bir parçası olarak gelen birçok filmden biri.

Filmin öncülü, bir çiftin hayallerindeki eve taşınmaları ve ölümcül bir ev istilasının gerçekleşmesini konu alıyor ve sonrasında biz de takip ediyoruz ama işler daha bitmedi.

Freida Pinto özellikle baştan çıkarıcı bir performans sergiliyor ancak birçok inceleme, filmin en iyi ihtimalle kullanışlı olduğunu belirtti.


Yetişkinler (2010)

Tür: Komedi
Müdür: Dennis Dugan
Döküm: Adam Sandler, Salma Hayek, Kevin James
Yazar: Adam Sandler, Fred Wolf
Çalışma süresi: 102 dakika

Yetişkinler Netflix

Bu noktada şüphesiz anlayacağınız gibi, yeni filmler için sakin bir hafta olduğunu söylerken gerçekten şaka yapmıyorduk ama ilerlememiz gerekiyor!

Adam Sandler ve tanıdık çetesinin oynadığı Sony filmi haftanın başlarında eklendi. Yetişkinler. Bu, Sandler’ın mizahından zaten hoşlanmıyorsanız, fikrinizi değiştirmeyecek ama yine de benim kişisel favorim.

İlk filmi, devam filmi olan araba kazasıyla karşılaştırdığınızda sonsuz izlenebilir.


Karanlık gökyüzü (2013)

Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Müdür: Scott Stewart
Döküm: Keri Russell, Jake Brennan, Josh Hamilton
Çalışma süresi: 97 dk

Ürkütücü sezona girerken, bu haftayı Netflix’e Dark Skies biçiminde yeniden ekleyerek kapatmak istiyoruz. Film geçen hafta Pazar günü Netflix’e geldi.

Neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana paranormal korkuyu kontrol etmediniz mi? İşte bekleyebilirsiniz:

“Bir ailenin pastoral banliyö hayatı, bir uzaylı güç evlerini istila ettiğinde ve başkalarını ölümcül tehdide ikna etmeye çalışırken paramparça olur.”

Tüm korku filmlerinde olduğu gibi, incelemeler yayınlandığı tarihte karışıktı ve bugün itibariyle RottenTomatoes’ta %41 ve Metacritic’te 50 puan aldı.

İşte gidiyorsun. Netflix’te bir süredir yaptığımız “en iyi” yeni filmlerin en kötü özetlerinden biri. Bu hafta canını sıkan bir şey oldu mu? Yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bridgerton ikinci sezon: Nicola Coughlan, Netflix Kate Sharma'yı tanıtırken hayranlara 'hazır olmadıklarını' söylüyor

Paz Eyl 26 , 2021
Bridgerton Netflix, ikinci seriden cazip bir teaser klibi paylaştığı için yıldız Nicola Coughlan, hayranların “hazır olmadığı” konusunda şaka yaptı. Bir dakikalık sahne, bir parti sırasında Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) ile karşılaştığında yeni karakter Kate Sharma’ya (Simone Ashley) ilk bakışını sunuyor. Bridgerton’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Sevgili okuyucular, bu yazar […]

Arşivler

Kategoriler

Meta