Netflix’ten Ted Sarandos, komedyen ‘TERF takımı’ olduğunu söyledikten sonra Dave Chappelle’i savunuyor


Netflix CEO’su Ted Sarandos, son komedi özel bölümünde transfobik açıklamalara verilen tepkinin ardından komedyen Dave Chappelle’i savundu.

Yayıncının personeline gönderdiği bir notta, ÇeşitlilikSarandos, üst düzey yönetim üyelerine üzgün çalışanlarla nasıl başa çıkmaları gerektiği konusunda rehberlik etti.

Akış hizmeti için yaptığı son özelde, daha yakın, Chappelle bir dizi LGBTQ+ karşıtı açıklama yaptı ve “kültürü iptal etme”ye karşı çıktı. Kendisini ayrıca, trans-dışlayıcı radikal feminist anlamına gelen “terf takımı” olarak da adlandırdı.

Notta Sarandos, Chappelle’in şirket için elde ettiği başarıdan bahsetti: “Chappelle günümüzün en popüler stand-up komedyenlerinden biri ve onunla uzun süredir devam eden bir anlaşmamız var. Onun son özel Çubuklar ve Taşlar, aynı zamanda tartışmalı, bugüne kadarki en çok izlenen, en yapışkan ve en ödüllü stand-up gösterimiz.”

“Diğer yeteneklerimizde olduğu gibi, yaratıcı özgürlüklerini desteklemek için çok çalışıyoruz – bu, Netflix’te her zaman bazılarının zararlı olduğuna inandığı içerik olacağı anlamına gelse de” diye ekledi.

Sarandos ayrıca işyeri davranışı ve sanat arasında bir fark olduğu konusunda ısrar etti: “Özellikle stand-up komedide, sanatsal özgürlük, açıkçası, hedefler farklı olduğu için içeride izin verdiğimizden çok farklı bir konuşma standardıdır: insanları eğlendirmek, saygılı, üretken bir yaşam sürdürmek. iş yeri.”

Ayrıca Netflix’in kaldırılmayacağını da söyledi. daha yakın Netflix’ten: “İnsanlar, özellikle de meslektaşlarımız incindiğinde asla iyi hissettirmez, bu yüzden size biraz daha bağlam vermek istedim. Ayrıca bazı yeteneklerin üçüncü şahıslara katılarak önümüzdeki günlerde gösteriyi kaldırmamızı isteyebileceğini ve bunu yapmayacağımızı da bilmelisiniz.”

Açıklama, “Bunlar zor ve rahatsız edici konular. Hepimiz farklı değerler ve bakış açıları getiriyoruz, bu nedenle konuşmanın bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz, çünkü çalışma prensiplerimiz konusunda net olmamız önemlidir.”

Oturma zamanı: Dave Chappelle’in son stand-up özel bölümü ‘The Closer’ birçok Netflix izleyicisi arasında öfkeye yol açtı

(Mathieu Bitton/Netflix)

Chappelle, trans karşıtı yorumları nedeniyle eleştirilmenin yanı sıra, bu yılın başlarında Rolling Loud festivalinde DaBaby’nin homofobik açıklamalarını küçümseyen şakalar yaptığı için de eleştirildi.

Chappelle daha önce de cinsel saldırı mağdurlarıyla ilgili yorumları nedeniyle eleştirilmişti.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başarı yıldızı Brian Cox, karakteri Logan Roy'un ilk sezonda öldürülmesi gerektiğini söyledi

Sal Eki 12 , 2021
Halefiyet Brian Cox, karakteri Logan Roy’un başlangıçta gösterinin ilk sezonunda ölmesi gerektiğini açıkladı. Oyuncu, 2018’de gösterime girdiğinden bu yana HBO dizisinde baş karakteri canlandırdı. Üçüncü sezon 17 Ekim’de başladığında rolü tekrar oynayacak. Cox, hayranların diziyi Logan’ın yükseliş varlığı olmadan hayal etmeyi zor bulabileceklerini söyledi. Gardiyan Yakın tarihli bir röportajda, şovdaki […]

Arşivler

Kategoriler

Meta