Nicole Brown’ın kız kardeşi, SNL’de OJ Simpson şakası üzerine Kim Kardashian’ı çağırıyor


Nicole Brown’ın kız kardeşi Tanya Brown, Saturday Night Live monologu sırasında OJ Simpson hakkında “tatsız” şakalar yaptığı için Kim Kardashian’ı çağırdı.

Ile konuşmak TMZ Brown, Simpson ve merhum eski karısı Nicole hakkındaki esprilerin, SNL sunucusu olarak son zamanlarda çevrimiçi olarak övgülerini kazanan Kardashian’a kötü yansıdığını söyledi.

Reality TV yıldızı, dört dakikalık bölüme ünlü ailesinin üyelerini kavurarak başladı.

Kardashian, “Gurur duyduğum tek şey, kimsenin bana altın arayıcısı diyememesidir” dedi. “Dürüst olmak gerekirse, nasıl biri olduğundan bile emin değilim. Bu yüzden annemin erkek arkadaşı Corey’e (Gamble) sordum.”

Daha sonra, babası Robert ile Kardashian’ı ilk Siyah kişiyle tanıştıran OJ şakalarına geçti.

Güzellik moğol, Nicole ve arkadaşı Ronald Goldman’ın 1994’te Simpson tarafından iddiaya göre öldürülme şeklini ima ederek, “Karanlıkta kim olduğunu bıçaklamak istiyorum” diye devam etti.

Amerikalı futbolcu 1994’te tutuklandı ve her iki cinayetten de suçlandı. Ancak, son derece halka açık, 11 ay süren bir ceza davasının ardından Simpson, 1995’te beraat etti.

Kardashian, “Tanıştığın ilk siyahi insanı hatırlamanın biraz garip olduğunu biliyorum,” diye devam etti. “Ama OJ bir iz bırakıyor. Veya birkaç. Ya da hiçbiri. Hala bilmiyorum.”

Brown, “uygunsuz ötesinde” ve “duyarsız” şakaları kınadı ve Kardashianların kız kardeşine gerçekten değer verip vermediğinden artık emin olmadığını da sözlerine ekledi. Aileler yakındı; Nicole ve Kardashian’ın annesi Kris Jenner, uzun zamandır arkadaşlardı, Robert ise çifte cinayet davası sırasında Simpson’ı temsil etti.

Jenner, kızı Kendall’a göbek adını “Nicole” vererek rahmetli arkadaşını bile onurlandırdı.

Brown, Kardashian’ın ailelerinin ne kadar yakın olduğunu göz önünde bulundurarak şakaları yapmayı reddetmesi gerektiğini söylemeye devam etti.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Son olarak Brown, şakaların stüdyo izleyicisinin materyalden çok zevk alıyor gibi görünmesi kadar incitici olduğunu söyledi.

Merakla beklenen bölüm 9 Ekim Cumartesi günü yayınlandı ve müzikal konuk Halsey de rol aldı.

Bağımsız yorum için Kardashian’ın temsilcilerine ulaştı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

EastEnders, Coronation Street ve diğer sabunlar tarihi TV etkinliğinde kesişecek

Çar Eki 13 , 2021
Doğu Uçları, taç giyme caddesi ve diğer sabunlar, TV tarihinde ilk kez kesişecek. Etkinlik, iklim değişikliği ve çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla düzenleniyor. Katılan diğer sabunlar şunlardır: Emmerdale, Hollyoaks, doktorlar, kaza ve Holby Şehri. Her sabun, 1 Kasım’dan itibaren aynı hikayenin oynandığını görecek. COP26 konferansında iklim krizini tartışmak için bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta