Ofis: Brian Baumgartner, Kevin Malone olarak 745.000 £ kazandıktan sonra Cameo başarısını tartışıyor


Ofis Brian Baumgartner, platformda 1 milyon doların (745.000 £) üzerinde para kazandığı ortaya çıktıktan sonra Cameo’daki başarısı hakkında konuştu.

Cameo, hayranların kişiselleştirilmiş mesajlar çekmeleri için ünlülere ödeme yapabileceği bir video paylaşım sitesidir.

Baumgartner, hit sitcom’un dokuz sezonunda Kevin Malone’u canlandırdı. Ofis2005’ten 2013’e kadar sürdü.

48 yaşındaki oyuncu, hayranlarından kişisel mesaj başına 167 £ alıyor. Kurumsal müşteriler için oyuncu 1.850 £ ücret alıyor.

Söyledi BBC: “Cameo’yu böyle görüyorum. Bu benimle ya da benden bir mesaj almakla ilgili değil. Bağlantı kurmak isteyen iki kişinin girişimi olarak görüyorum.”

Baumgartner, diziyi birlikte izlemiş olabilecek ve şimdi kızı üniversiteye gittikten sonra yeniden bağlantı kurmanın bir yolu olarak kullanan bir baba ve kızı örnek vererek devam etti.

Aktör, “Bağlantı kurmak istiyorlar, bu yüzden benden bu mesajı veriyorlar çünkü bu onları birlikte paylaştıkları bir ana geri getiriyor” dedi.

“Buna odaklanmaya devam ettiğim ve insanların bundan ne kadar keyif alıyor göründüğü sürece, o zaman aslında çok ödüllendirici oldu.”

(NBC)

Oyuncunun Cameo’daki kazancı Eylül ayında şirketin CEO’su Steven Galanis tarafından doğrulandı.

Galanis söyledi Hollywood Muhabiri Baumgartner, Cameo’nun en büyük yıldızıydı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Johnny vs Amber: Johnny Depp ve Amber Heard'ın ilişkisini ve yasal savaşını 'çöküşü' kapsayan yeni belgesel

Cum Kas 19 , 2021
Johnny Depp ve Amber Heard’ın evliliğinin sert çöküşü, iki bölümlük yeni bir belgeselin konusu olacak. Akış hizmeti Discovery Plus bugün (19 Kasım) adını taşıyan projeyi devreye aldığını duyurdu. Johnny vs Amber. Belgesel, Depp ve Heard’ın ilişkisinin “çöküş hikayesini” anlatacak ve “on yılın ünlüler mahkemesine nasıl yansıdığını” da içerecek. Depp ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta