Only Connect: Victoria Coren Mitchell, takım ‘alınamayan’ soruyu doğru yanıtlarken şaşkına döndü


Victoria Coren Mitchell, sınavların ardından şaşkına döndü Sadece Bağlan “tüm serideki en sevmediği soru”nun cevabını tahmin etti.

Komedyen ve poker oyuncusu, 2008’den beri iki takımın bir dizi zor soruyu yanıtlaması ve dizilerdeki eksik bağlantıları bulması gereken BBC bilgi yarışmasına ev sahipliği yapıyor.

Coren Mitchell tarafından “ulaşılmaz” ilan edilen Pazartesi (11 Ekim) bölümündeki özellikle şeytani bir turda, takımlar sırayla dördüncü öğeyi tahmin etmeye çalıştı.

Başlangıçta, ilki 20 dönüm ve ikincisi 43 dönüm olan iki matematiksel denklem sunuldu. Bir sonraki resim bir biçerdöver gösterdi.

Jukeboxers Ekibi, The Wurzels’in 1 numaralı hit şarkısı “The Combine Harvester”a atıfta bulunarak, son öğenin bir anahtar olduğunu doğru bir şekilde tahmin etti: “Benim 20 dönümüm var ve senin 43’ün var / Şimdi yepyeni bir tane var biçerdöver ve sana anahtarı vereceğim.”

Doğru cevaba şok olmuş görünen Coren Mitchell, takımlara şunları söyledi: “Bu, tüm seride en sevmediğim soru. Bence ulaşılmaz. Onunla ilgili neredeyse her şeyden nefret ediyorum. Kimse alamaz dedim.”

Daha sonra sordu: “İşte benim sorunum. Bir… neden buna bakıyorsun ve fit kare diyor, neden onu dönüm olarak değiştiresin? İki, bunu yaparken kaç dönüm olduğunu nereden bileceksin? Üç, bunun bu garip makineyle ne ilgisi var?

“Bir şekilde ‘Oh bu şarkıdan bir biçerdöver’ gitsen bile, ‘Ve sana anahtarı vereceğim’ diye gittiğini nereden bileceksin? Bana yalnız olmadığımı söyle. Bir anlamı yok, değil mi? Hiç bir anlamı yok.”

Sadece Bağlan Pazartesi günleri saat 20.00’de BBC Two’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: Son bölümde görülen banka hesabına para gönderen izleyiciler

Sal Eki 12 , 2021
Kalamar Oyunu izleyicilerin popüler Netflix dizisinin son bölümünde yer alan bir banka hesabına para gönderdiği bildiriliyor. Rakam dokuzuncu bölümde, aktör Lee Jung-Jae’nin karakteri Seong Gi-hun oyunları kazandığında ve nakit ödül yüklü bir banka kartı verildiğinde bahsedilir. Şovun yönetmenine göre, karttaki ayrıntılar yapımcılardan birine ait gerçek bir banka hesabıyla eşleşiyor. Hwang […]

Arşivler

Kategoriler

Meta