‘Outer Banks’ Sezon 2: Temmuz 2021’de Netflix’e Geliyor ve Bildiğimiz Her Şey


Dış Bankalar – Resim: Netflix

Dış bankalar 2. sezon çekimlerini tamamladı ve Temmuz 2021’de Netflix’i vurmaya hazırlanıyor. 2. sezon Netflix çıkış tarihi, kimlerin geri döneceği, kadroda yeni kimlerin olduğu ve neler bekleyebileceğimiz gibi en son haberleri arıyorsanız, şuraya geldiniz: Doğru yer. İşte 2. sezon hakkında bildiğimiz her şey Dış bankalar.

Chase Stokes, Madelyn Cline ve Madison Bailey’nin yer aldığı aksiyon suç draması ilk olarak 2020 Nisan ortasında Netflix’e dokundu.

Toplamda on bölüm yayınlandı ve şimdi tüm odak 2. sezonda. O halde şu ana kadar bildiklerimize bir göz atalım.

Outer Banks 2. sezon Netflix’e ne zaman geliyor?

ne olduğunu biliyorduk Dış bankalar bu yaz geliyordu, ancak Netflix şimdi 2. sezonun geleceğini onayladı 30 Temmuz 2021 Cuma.


Outer Banks 2. sezon yenileme, yapım ve çıkış tarihi söylentisi zaman çizelgesi

Resmi yenileme durumu: Resmi olarak yenilendi (son güncelleme: 24.07.2020)

İlk Nisan 2020 çıkış tarihinden dört ay sonra Netflix sonunda duyurdu: Dış bankalar dönüyor olacaktı.

Daha sonra, bazı oyuncuların 2 parmağını kaldırdığı yeni bir fotoğraf eklediler.

dış bankalar sezon 2 dökme parmaklar

Ardından, kısa bir süre sonra, tüm oyuncu kadrosunun ikinci sezon için heyecanlarını ifade ettiği bir video yayınlandı.

Yenileme duyurusuna kadar olan çalışmalarda olduğunu birden fazla kaynaktan duyduğumuz için çok fazla sürpriz olmadı. Örneğin Jonas Pate, dizinin “dört sezonluk bir roman” olduğunu söyledi. Jonas Pate EW’ye açıklandı yazar ekibinin 2. sezonu yazdığını ve Netflix tarafından onaylandığını söyledi.

A Reddit AMA şovun bir ekip üyesiyle (bir moderatör tarafından doğrulandı) ikinci sezon için de iyimserlik gösterdi. 2. sezonun gerçekleşmesinin “% 95” olduğunu söyledi. Üç gün sonra ekip üyesi, dizinin 4 Mayıs 2020 itibariyle yenilendiğini belirtti.

üretim nerede Dış bankalar 2. Sezon

Mevcut üretim durumu: Çekimler tamamlandı – Post prodüksiyon tamamlandı – Sümer 2021’de yayınlanması planlanıyor (son güncelleme: 04/07/2021)

Ağustos 2020’de, üretildiğini öğrendik. 31 Ağustos 2020’de çekimlere geri dönmeyi gözlemekte aktif olarak hızlanıyor. ABD’deki birçok prodüksiyonun duraksamasına rağmen, dizi bir kez daha Charleston, Güney Carolina’da çekilecek. (s/t Bu bulmak için Netflix Life).

Şüphesiz beklediğiniz gibi serinin üretimi yapılacak. katı kısıtlamalar altında bu resmi tavsiyede belirtildiği gibi.

Ekstra olarak görünmek isterseniz Dış bankalar 2. sezon sen buraya başvurabilir. Aktif olarak ortaya çıkacak genç insanları arıyorlar.

10 Eylül 2020’de Netflix’in Fransız hesabı, sette çekimlerin başladığı haberini ve geri dönen kadronun birkaç başlangıç ​​fotoğrafını tweetledi.

Prodüksiyon, 2020’nin son bölümlerinde çekimlerle devam etti. Aralık 2020’de sonuçlanacak ProductionWeekly’ye göre. Bir dizi Tweet, çekimlerin en azından Charleston’da Ocak 2021’in sonuna kadar bitmediğini öne sürüyor.

dış bankalar çekimleri bitirdi

Çekimlerin sona erdiğini öne süren Chase Stokes Instagram hikayesi.

Madison Bailey de dahil olmak üzere, yapım boyunca ikinci sezonla dalga geçen bir dizi oyuncu, Jonathan Daviss ile birlikte “2. sezonu size vermek için çok heyecanlıyım, komik bile değil” dedi. ekleme “BÜYÜK FACTTTTSSS, söz veriyorum hepiniz hazır değilsiniz”.

7 Nisan 2021’de aldık resmi onay çekimlerin sona ermesi, 2021 sonlarında bir çıkış tarihi beklemeye devam etmemize neden oldu. Dış bankalar 2. sezon Netflix’te.

dış kıyılarda 2. sezon çekimleri tamamlandı

Outer Banks 2. sezon çekimleri tamamlandı – Resim: Netflix

Ardından 14 Mayıs 2021’de Netflix, yeni sezon için geniş bir “yaz” 2021 sürümü sunarken bazı ilk bakış resimleri yayınladı. bu demektir ki biz görülmeli Dış bankalar 2. sezon temmuz veya ağustos 2021’de yayınlanacak.


için haber dökümü Dış bankalar 2. Sezon

2021 Nisan ortasında, Carlacia Grant’in 2. sezona katılacağı doğrulandı. Grant, şu şekilde tanımlanan Cleo’yu oynayacak:

“Kendine güvenen ve korkusuz olan Cleo, Nassau’lu bir kız, dünyası Pogue’larla çarpışan, ürkütücü, kurnaz bir dodger.”

Öne çıkan diğer yeni aktörlerden bazıları (çoğunlukla küçük rollerde olsa da) şunları içeriyor:

  • Jontavious Johnson Stubb olarak
  • Nick Lawrence Yardımcısı Collins olarak
  • Matthew olarak Shane Miclette
  • Elizabeth Mitchel açıklanmayan bir rolde.=

ne kadar iyi Dış bankalar Netflix’te sahne al?

Dizi için resmi bir izlenme rakamı açıklanmadı ancak Netflix’in en iyi 10 özelliği sayesinde dizinin ne kadar başarılı olduğunu takip edebiliyoruz.

Buna göre FlixPatrol, dizi kendi ölçeğinde 5321 puan topladı ve 2020’de şimdiye kadarki en popüler 19. oyun oldu.

banka dışı performans netflix

Dış Bankalar – Resim: Netflix

Dış bankalar Toplamda 50 gün boyunca ilk 10’da yer aldığı Amerika Birleşik Devletleri’nde iyi bir performans sergiledi. Daha önce 24 Nisan ile 28 Nisan arasında en üst sırada yer aldı. Hiç Kaydırmadım en iyi yer (son zamanlarda 2. sezon için yenilendi).

Ayrıca, 14.000’den fazla izleyicinin IMDb’ye 7.6/10 puan vermesiyle eleştirel olarak da iyi bir performans sergiledi.


2. sezondan ne beklenir Dış bankalar

2. sezondan neler bekleyebileceğimize geçmeden önce, birinci sezondaki olayları hızlıca özetleyelim.

Dizi boyunca, bir ticaret gemisiyle batan 400 milyon dolarlık altının nerede saklandığını ortaya çıkaran bir hazine haritası kullanan bir grup genci takip ediyoruz. İleri atla, ilişkilerin hepsi gergin ve sonunda Ward hazineyi çalıyor.

Sezonun sonunda, John B’nin Ward’ın babasının öldürülmesiyle suçlandığını görür.

dış bankalar sezon 2 ne beklenir

Josh Pates, 2. sezonun ilk birkaç bölümü için Bahamalar’a gideceğimizi söyleyerek (sonda belirtildiği gibi) alay etti:

“En azından kısmen Bahamalar’da gerçekleşen birkaç bölüm olurdu, daha büyük bir gizeme dönüşüyor. Eski kötülerimizi koruyoruz ve yenilerini ekliyoruz. Ama her zaman geri döner Dış bankalar

Ayrıca Josh, 2. sezon için yeni bir kötü adamla dalga geçti, Ward 2. sezonun başlarında adaleti tam olarak bulamayabiliyor ve en önemlisi yeni gizemler bekliyor.

Netflix Life’a konuşan Chase Stokes, 2. sezon için şunları söyledi:

“Söyleyebileceğim şey, herkesin bu sezon inanılmaz derecede sıkı çalıştığı. Performanslar çok daha nüanslı, hikaye artıyor. Bence bu, insanların gerçekten rezonansa gireceği bir hikaye. Bu sezon oyuncular ve ekiple gurur duyuyorum. Oyunlarının zirvesinde olmak ve şu anda bulunduğumuz ortamda ellerinden gelenin en iyisini yapmak.

Başka bir vahşi yolculuk olacağını söyleyebilirim. Outer Banks’in bu alanda hayal kırıklığına uğratmadığını biliyorsunuz. Bence insanlar ikinci sezonu görmek için gerçekten heyecanlanacaklar.”

Bu alt dizide gördüğümüz en iyi teorilerden bazıları, Sarah’nın Wheezie ile iletişim kurmasını ve bir süre Bahamalar’da kalacağını (sezonun ilk yarısı) içerir. Hatta bazıları uçağın Bahamalar’a bile ulaşamayacağını öne sürdü.

Diğer harika tahminler şunları içerir:

  • John B annesini buluyor
  • Sonunda altının nerede olduğunu öğrenirler.
  • JJ, Kiera ile yaşamaya son verecek

Belki de en ilginç teorilerden biri, anlatıcının 2. sezona girerken değişeceğidir.

Hayranların en büyük endişelerinden biri, dizinin mükemmel yazmaya devam etmesi ve birçok kişinin bahsetmesi. Riverdale ile aynı ayak izlerini takip etmemek için bir gösteri olarak.

Yeni oyunculara gelince, şu ana kadar IMDb’de sadece birkaçı listelendi.

Elizabeth Mitchell şu anda 2. sezonda rol aldığı biliniyor. Noel Baba 2, Kayıp ve Sıklık.

Hepimiz gelecek sezonun gelmesini beklerken, Netflix izlemeye değer bir sürü hata yükledi.

Her şeyi toparlamak için, Aralık 2020’nin sonlarında Kuzey Carolina’da bir öğretmen ve yazarın dava açtığı haberine değinmek istedik. Netflix’e dava telif hakkı ihlali için dizi için. O zamandan beri hiçbir güncelleme yayınlanmadı.

Ve son olarak, Outer Banks MTV Ödülleri’nde en iyi patlamış mısır öpücüğünü kazandı.

2. sezonunu dört gözle bekliyorsanız, yorumlarda bize bildirin. Dış bankalar.

DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

'LA's Finest' Netflix'te 3. Sezon için Geri Dönmeyecek

Per Haz 10 , 2021
Eğer yolunu sürmüşsen LA’nın En İyisi Netflix’te 2. sezon ve 3. sezonu arıyoruz, hayal kırıklığı yaratan haberlerimiz var. 3. sezon olmayacak LA’nın En İyisi ve bir mucize olmadıkça, Netflix’in 3. sezon için de canlandırması pek mümkün değil. İşte bilmeniz gerekenler. Hızlı yakalama – LA’nın En İyisi Syd (Gabrielle Union tarafından […]

Arşivler

Kategoriler

Meta