Owen Wilson: Aile, yaş ve SNL sunucusu hakkında bilmeniz gereken her şey


yeni sezon Cumartesi gecesi canlı Bu hafta sonu Owen Wilson’ın 47. sezonun ilk bölümüne ev sahipliği yapmasıyla başlıyor.

Oyuncu, 2016’da Hafta Sonu Güncelleme yuvasında rolüyle görünmesine rağmen, gece yarısı komedi şovuna ilk kez ev sahipliği yaptı. hayvanat bahçesi Hansel, o filmdeki başrol oyuncusu Ben Stiller ile birlikte.

Geçen yıl, Wilson daha önce gösteriye neden hiç ev sahipliği yapmadığını açıkladı: “Topluluk önünde konuşurken gerçekten gerginim” dedi. SNL oyuncu Kevin Nealon’ın YouTube dizisi Kevin ile yürüyüş.

Devam etti: “Bu başlangıç ​​adreslerinden hiçbirini yapmadım ya da Cumartesi gecesi canlı sırf çok gergin olduğum için.”

Wilson’ın çığır açan rolü 1996’larda geldi. şişe roketi, daha sonra Wilson’un en sık sanatsal işbirlikçilerinden biri olacak olan film yapımcısı Wes Anderson ile birlikte yazdı.

Wilson, Anderson’ın birçok filminde rol aldı. Rushmore, The Royal Tenenbaums, The Life Aquatic, The Darjeeling Limited ve The Grand Budapest Hotel. Ayrıca Anderson’ın yakında çıkacak olan filminde de yer alacak. Fransız Sevk bu sonbaharda piyasaya sürülen.

Owen Wilson ve Wes Anderson

(Getty)

2011’de Wilson, Woody Allen’ın filmindeki Gil Pender rolüyle Altın Küre Ödülü adaylığı kazandı. Paris’te Gece Yarısı ve Paul Thomas Anderson’ın filmindeki rolüyle daha fazla beğeni topladı, Doğal Mengene.

Aynı zamanda şu tür filmlerin yer aldığı “frat pack” komedileriyle de tanınıyor. hayvanat bahçesi, Starsky ve Hutch, Düğün Kırıcılar, Sen, Ben ve Dupree ve Stajgibi aile filmlerindeki rolüyle de marley ve ben ve Müzede bir gece.

En son Disney Plus, Marvel’de Mobius M Mobius olarak rol aldı. Loki serisi.

üzerinde görünüyor SNL Wilson’la birlikte bu hafta bölümün müzikal konuğu olarak country pop yıldızı Kacey Musgraves var.

Kim Kardashian West, Jason Sudeikis ve Rami Malek de bu sezonun ev sahiplerinden bazıları olarak açıklandı. Halsey, Young Thug ve Brandi Carlile de müzikal konuk olarak yer alacak.

Bu haftaki bölümlerin nasıl izleneceğine dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

70'lerin Şovu Dönüyor: Bildiğimiz Her Şey

Paz Eki 10 , 2021
Sokakta takılmaya hazır mısın? Çünkü 70’lerin Gösterisi spin-off Netflix’e gidiyor. Yayın hizmeti yeni projeyi 8 Ekim Cuma günü duyurdu ve yaklaşmakta olan sitcom’un farklı bir on yılda gerçekleşeceğini açıkladı: 90’lar. Doğru, 90’ların Gösterisi resmi 70’lerin Gösterisi orijinal yaratıcılarla spin-off bonnie turner ve Terry Turner yürütücü yapımcılar olarak devreye giriyor. Açıkça, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta