Ozark’ın Final Sezonu Fragmanını Hemen İzleyin


Ozark Hayranlar kemerlerinizi takıp hafıza şeridinde bu çok inişli çıkışlı yolculuğa hazırlanın.

Netflix, 21 Ocak 2022’de gösterime girecek olan, eleştirmenlerce beğenilen aile dramasının dördüncü sezonundan yeni bir teaser ve fotoğraflar yayınladı.

Klip bizi geçmiş üç sezon boyunca nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor ve bir araba kazası sahnesiyle açılıyor. Yıllarca süren umutsuzluğa geri dönerken, yolun kenarında ters çevrilmiş bir SUV’dan duman yavaşça sızıyor.

Marty Byrde, “İnsanlar kararlar verir. Eylemler gerçekleştirirler. Bu da her şeyin gerçekleşmesini sağlar.”Jason Bateman) sesli olarak söylüyor. “Kartopu etkisi yaratıyor. Başkalarının karar vermesine neden oluyor.”

Ardından Byrde ailesinin destanı gözlerimizin önünde hızla geri sarılır. Verdikleri her kötü kararı görüyoruz. (En iyi sicile sahip olmadıklarını varsayalım.)Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sezon 5 için Dominic West'in Oğlunun The Crown'daki Rolü Ne Anlama Geliyor?

Per Kas 18 , 2021
Üzgünüm hayır. Her ne kadar umut etmeye devam etsek de Morgan, Harry ve Meghan’ın, kraliyet ailesinin dünyasına ekledikleri büyüleyici dramaya rağmen, herhangi bir netlikle anlatılamayacak kadar yeni olduklarını söyledi. “Meghan ve Harry yolculuklarının ortasındalar ve yolculuklarının ne olduğunu veya nasıl biteceğini bilmiyorum” dedi. söylenmiş THR. “İnsan biraz mutluluk diler ama […]

Arşivler

Kategoriler

Meta