Pam & Tommy: Hayranlar, Lily James’in yeni Hulu dizisi setinde Pamela Anderson rolündeki ‘gerçeküstü’ fotoğraflarına tepki gösteriyor


Hayranlar, Lily James’in yaklaşan bir dizinin setinde Pamela Anderson olarak fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Pam ve Tommy Anderson ve Tommy Lee’nin seks kasetleri çalındığında ve halka sızdırıldığında evliliklerinin hikayesini anlatacağı bildiriliyor.

James’in Anderson olarak ilk set görüntüleri yayınlandı Salı günü, İngiliz aktörü bir bornoz ve yüz siperi içinde ve Anderson’ı andıran platin sarısı saçlarıyla gösteriyor.

Bazıları James’i Amerikalı model, oyuncu ve TV kişiliği olarak hayal etmekte zorlandılar.

Bir kişi “Lily James’in Pam Anderson’ı oynaması korkunç bir karardı ve bu benim öleceğim tepeydi” tweetlendi.

Başka bir tweet “Lily James’e alınma ama onu Pam Anderson olarak göremiyorum” okuman.

Bir Twitter kullanıcısı, “‘Lily James, Pamela Anderson rolünde’, kelimenin tam anlamıyla gelmiş geçmiş en gerçeküstü ifadedir” paylaşılan.

“Lily James’i seviyorum ama kızım….. hadi. Bayan Pamela? Sanmıyorum,” başka bir kişi yazdı.

Sebastian Stan’in Lee olarak rol aldığı, Nick Offerman ve Seth Rogen’in de projeye katıldığı bildiriliyor. Son teslim tarihi.

Ağır metal grubu Mötley Crüe’nin davulcusu Anderson ve Lee, 1995’ten 1998’e kadar evlendi.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alışılmışın Dışı Hayatımın Batsheva Haart ve Kocası Ayrılıyor

Per Kas 18 , 2021
benim alışılmışın dışında hayatım‘s Batşeva Haart ve Ben Weinstein ayrı yollarına gidiyorlar. 28 yaşındaki realite yıldızı ve TikToker, dokuz yılı aşkın bir evlilikten sonra emlakçı kocasından ayrıldı, aileye yakın bir kaynak sadece E! Haberler. İçerideki kişi E’ye söyler! 19 yaşındayken Weinstein ile evlenen Batsheva’nın yakında boşanma davası açacağı haberi. Ayrılık […]

Arşivler

Kategoriler

Meta