Paris’in 2. Sezon Fragmanında Emily’yi İzledikten Sonra Amour İstiyoruz


Paris’te Emily geliyor haute ikinci sezon için.

18 Kasım Perşembe günü Netflix, dizinin ilk fragmanını yayınladı. Lily Collins-komedinin ikinci sezonu – alay konusu olan bolca en sevdiğimiz moda göçmeni için eğlenceler. Aşağıdaki ilk bakışta Emily’nin (Collins), Gabriel ile yattığı için suçluluk duygusuyla boğuştuğu görülüyor (Lucas Bravo), kim vardı sadece Camille’den ayrıldı (Camille Razat).

Emily, BFF Mindy’ye “Gitmek için Gabriel’e veda etmeye gittiğimde,” diye itiraf ediyor (Ashley Parkı), “hayatım boyunca yaşadığım en inanılmaz seks gecesine dönüştü.”

Mindy bu haberi beşlik çakmaya hazırken Emily, “Hayır!” diye bağırarak kendisiyle gurur duymadığını açıkça ortaya koyuyor. Camille’in Gabriel’de ters giden bir şeyler olduğunu sezmesi muhtemelen yardımcı olmuyor.

İçinde bulunduğu aşk üçgeni ile boğuşan Emily, Gabriel’e ne olduğunu açıklamak istediğini açıklar. Yine de Mindy bu fikri desteklemiyor gibi görünüyor ve arkadaşına “Ne kadar çok söylersen, kulağa o kadar kötü geliyor” diyerek açık açık bilgi veriyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ben Bir Ünlüyüm 2021: Richard Madeley kimdir?

Cum Kas 19 , 2021
Richard Madeley sonunda katıldı Ben Bir Ünlüyüm… Çıkar Beni Buradan! yıllar sonra ortaya çıkacağı söylentileri çıktı. 65 yaşındaki yayıncı, 21 Kasım Pazar günü başlayacak olan 2021 serisinin ilk kadrosunun bir parçası olarak seçildi. Madeley en iyi, 35 yıldır evli olduğu karısı Judy Finnigan’ın yanında ikili Richard ve Judy’yi sunmanın yarısı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta