Pazartesi gecesi Dancing with the Stars’tan kim ayrıldı?


Bling İmparatorluğu yıldız Christine Chiu ve profesyonel ortağı Pasha Pashkov üçüncü bölümde elendi. Yıldızlarla Dans 30. sezon, Britney Spears’ın en büyük hitlerini gerçekleştiren takımları gördü.

Chiu ve Pashkov en alttaki ikiye yerleştirildi Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları yıldız Kenya Moore ve profesyonel ortağı Brandon Armstrong.

Geçen hafta yarışmacılar Cody Risby ve Cheryl Burke, Kovid-19 için pozitif test ettiklerini açıkladılar. DWTS sahnede evlerinden sanal bir performans sergilediler.

Amerikalı profesyonel Latin ve balo salonu dansçısı Derek Hough, potansiyel koronavirüs maruziyeti nedeniyle 4 Ekim Pazartesi günkü bölümde yoktu.

Yarışma serisi, 20 Eylül’de resmen başladı ve Tyra Banks, geçen yıl yardımcı sunucular Tom Bergeron ve Erin Andrews’tan devralarak ev sahibi olarak geri döndü.

ABD’de, Yıldızlarla Dans ABC ağında yayınlanıyor. TV yayınını kaçırırsanız, bölümleri ertesi gün ABC’nin web sitesinde ve Hulu’da yayınlayabilirsiniz.

Yıldızlarla Dans İngiltere’de yayınlanmıyor, ancak gösterilerin tamamı YouTube kanalında izlenebilir.

Tüm yarışmacıların tam listesi için buraya tıklayın.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Coldplay, James Corden'ın şovunda bir hafta boyunca ikamet edecek

Sal Eki 5 , 2021
Coldplay, dört günlük bir ikametgâhı üstlenecek. Geç Geç Showwith James Corden. Grup ayrıca yaklaşmakta olan albümleri için işbirlikçilerinin tam listesini de açıkladı. Kürelerin Müziği, Selena Gomez’in “Let Somebody Go” adlı bir şarkıda görüneceğini açıkladı. Albümdeki diğer ortak çalışanlar arasında BTS, We Are King ve Jacob Collier yer alacak. CBS’lerde bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta