Penn Badgley, Baba Olarak “Neşeli” Deneyimine Nadir Bir Bakış Paylaştı


15 Ekim Cuma günü, Netflix’in suç dizisinin üçüncü sezonu Sen Joe (Penn) ve karısı Love (Victoria Pedretti), yeni doğan bebekleriyle banliyölere yerleşiyorlar.

Penn ve karakteri arasındaki babalık paralelliğine rağmen, oyuncu kendisinin ve Joe’nun çok farklı olduğunu ve bunun sadece Joe bir seri katil olduğu için olmadığını açıkça belirtti.

Penn, sunucuya yaptığı açıklamada, “Karakterimle ilgili olduğu kadar, bir baba olarak neşeli bir deneyim yaşıyorum” dedi. Jess Çağlayan. “Tabii ki korkularla ilişki kurabilirim. Ama Joe’nun korkuları çok büyük, anlıyor musun? Benim için, ‘Tabii, Joe. Evet. Sanırım tüm zamanını bunun için endişelenerek geçirebilirsin. .’ Ama biliyorsun, benim için bir pandemide baba olmak bile bir şekilde hala bir zevkti.”

Hollywood yıldızının olumlu görünümü de bir dış görünüş değil.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kartik Aaryan'ın başrolde oynadığı drama gerilim filmi 'Dhamaka' Kasım ayında Netflix'te yayınlanacak

Pts Eki 18 , 2021
Aktör Kartik Aaryan’ın insani drama gerilim filmi “Dhamaka”nın 19 Kasım’da Netflix’te prömiyeri yapılacağı açıklandı. “Aarya” ve “Neerja” ile ünlü Ram Madhvani’nin yönettiği filmde ayrıca “Kutsal Oyunlar” yıldızı Amruta Subhash, Vikas Kumar ve Vishwajeet Pradhan da önemli rollerde yer alıyor. Yayıncıya göre, “Dhamaka”, bir terörist onu bomba tehdidiyle aradığında prime-time televizyonda […]

Arşivler

Kategoriler

Meta