Penn Badgley, Laura Ingraham’ın Fox News’da Netflix’te yayınlanan You ile ilgili gafına yanıt verdi


Aktör Penn Badgley, Fox News’den Laura Ingraham ve Raymond Arroyo arasında Netflix dizisi hakkında “komik” değiş tokuşa yanıt verdi. Sen.

16 Kasım Salı günü, Badgley Twitter’da geniş çapta dolaşan klibi paylaştı ve gafın “kesinlikle biraz” olduğunu ekledi.

Pazartesi gecesi (15 Kasım), Ingraham ve Arroyo, Ingraham’ın muhafazakar haber ve fikir temelli talk show’unda “Rakamlar yalan söylemez: izleyiciler uyanık olmayan TV sever” başlıklı bir bölümü tartışıyorlardı. Ingraham açısı.

TV’deki “uyandırılan hikayelerden” şikayet eden muhafazakar yorumcu Arroyo, Netflix dramasının üçüncü sezonundan, kahramanı Joe Goldberg (Badgley) ve bebek oğlunun aşısız bir komşudan kızamık kaptığı bir bölümü vurguladı.

Arroyo, Ingraham’a dizinin bir bölümünü izlediğini söyledi. Sen “kızamık nereden çıktı”, kafası karışmış bir Ingraham’ı sormaya sevk etti: “Bekle bekle bekle, ben ne zaman kızamıktan bahsettim?”

Bir süre sonra Arroyo, “Açıyordu Sen”, Ingraham yanıtladı: “Üzerimde ne vardı? Neden bahsediyorsun? Hiç kızamık olmadım.”

O andan itibaren, değiş tokuş çileye dönüştü.

Badgley tweetinde, Arroyo’nun teslimatının “harika” olduğunu belirterek, Ingraham’a popüler kültürü tazelemek için yaptığı boş ve gürültülü girişimlerine atıfta bulundu.

Bir noktada, Arroyo bir televizyon programının bir bölümünden bahsettiğini açıklamaya çalıştığında, Ingraham bunun ne olduğunu sordu.

Bu noktada neredeyse çığlık atan Arroyo, şunları söyledi: “Sen! Bu denilen bir gösteri Sen Netflix’te.”

Sonunda Ingraham, “Netflix’te Laura Ingraham adında bir şov var mı?” Diye sorduğunda yenildi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Penn Badgley, Netflix'in Siz Hakkındaki Haber Gafına Yanıt Verdi

Çar Kas 17 , 2021
Penn Badgley Fox News’ arasında yeni bir etkileşim satın almıyor Laura Ingraham ve Raymond Arroyo. 35 yaşındaki oyuncu, Fox News programının son klibine denk gelen binlerce Twitter kullanıcısından biriydi. Ingraham Açısı ev sahibinin Netflix’in başlığıyla karıştırıldığı Sen. Konuk yorumcusu Raymond, diziyi “uyandırdı” dediği TV şovları hakkında bir tartışmada gündeme getirerek, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta