Penn Badgley, Netflix’in Siz Hakkındaki Haber Gafına Yanıt Verdi


Penn Badgley Fox News’ arasında yeni bir etkileşim satın almıyor Laura Ingraham ve Raymond Arroyo.

35 yaşındaki oyuncu, Fox News programının son klibine denk gelen binlerce Twitter kullanıcısından biriydi. Ingraham Açısı ev sahibinin Netflix’in başlığıyla karıştırıldığı Sen. Konuk yorumcusu Raymond, diziyi “uyandırdı” dediği TV şovları hakkında bir tartışmada gündeme getirerek, “Bir dizi izliyordum. Sen kızamığın çıktığı yer.”

rroyo, Aşk’ın (Victoria Pedretti) ve Joe’nun oğlu kızamığa yakalanır ve Ingraham, “Kızamıktan ne zaman bahsettim?” diye sorar.

“Açıktı SenArroyo, Laura’nın yanıtladığı, “Üzerimde ne vardı? Neden bahsediyorsun? Hiç kızamık olmadım. Kızamık ve aşı vakası hiç yapmadık. Bu bir şaka mı?”

Arroyo bir sonraki konuya geçmeye karar vermeden önce ikisi bir an için ileri geri gider ve Twitter’da binlerce kişiyi güldürür. Bir sosyal medya kullanıcısı olarak koymak, “bu, millet, tüm zamanların en iyi videosu.”

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Avatar'a Girin: Son Hava Bükücü'nün Canlı Aksiyonu Yeniden Hayal Ediyor

Çar Kas 17 , 2021
Fantezi gerçek oldu! Netflix’in yeni canlı aksiyon oyunuyla hayranları yeni bir mistik macera bekliyor Avatar Son Hava Bükücü. Sevilen Nickelodeon şovuna dayanan dizi, bir bükülme ile geri döndü ve anime hayranları haberlere seviniyor. Avatarınızı güncelleyin ve yeni bir maceraya hazır olun. Albert Kim umutlar “temsilde yeni bir ölçüt oluşturacak ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta