Piers Morgan, Günaydın İngiltere’de ‘bebek’ şakası için Adil Ray’e geri döndü


Piers Morgan, Adil Ray’in son bölümünde onunla dalga geçmesinden sonra geri döndü. Günaydın İngiltere.

ITV şovunun sık sık ortak sunucusu olan Ray, şaka yaptığında Susanna Reid ve konuk Kevin Maguire ile çocukları işe alma konusundaki tartışmayı tartışıyordu.

Maguire, Reid’e “Taksi kullanıyorsanız veya bir çağrı merkezinde çalışıyorsanız, bebeğinizi işe alamazsınız” dedi ve “Çocuklarınız küçükken sunum yaparken onları bir televizyon stüdyosuna mı götürüyordunuz?” ? Bir bebekle mi sunum yapıyordun? Onu sallamak mı?”

Ray, fırsatı değerlendirerek yanıtladı: “Yıllar boyunca bazı bebekler sundun, değil mi?”

Ray, kimi kastettiği konusunda herhangi bir karışıklık varmış gibi, “Hızla dışarı çıktılar ve bir öfke nöbeti geçirdiler,” dedi.

Mart ayında, eski GMB ortak sunucusu Morgan, ortak yıldız Alex Beresford’un Oprah Winfrey ile yaptığı röportajın ardından Meghan Markle’ı “çöptüğü” için eleştirmesinin ardından bir yayın sırasında gösteriden ayrıldı.

Günler sonra, yorumları nedeniyle yaygın tepkiden sonra istifa etti.

Adil Ray, ‘GMB’de Piers Morgan pahasına şaka yaptı

(ITV)

Morgan, Twitter’daki espriye yanıt verdi ve şöyle yazdı: “Hmmm. Bay Ray’in yok etmeye nasıl yardım ettiği göz önüne alındığında GMBAyrıldığımdan beri reytingler, onun yerinde olsaydım, muhtemelen onları yükseklik rekoru kırmaya götüren adamla alay etmekten kaçınırdım…”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fransız Netflix dizisi 'Call My Agent' International Emmy'yi ağlattı

Çar Kas 24 , 2021
Üzerinde yayınlanan: 24/11/2021 – 17:57 Fransız şov dünyası komedisi ‘Call My Agent’, küresel yayın devi Netflix’te bir popülerlik dalgasını sürdükten sonra New York’taki International Emmy’s’de ödül kazandı. İlk üç sezonun senaristi Fanny Herrero, “Bu gösteriye tüm kalbimizi, tutkumuzu ve samimiyetimizi koyduk, bu gece kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi. . […]

Arşivler

Kategoriler

Meta