Polis, Woody Harrelson’ın Washington’daki otelde nefsi müdafaa sırasında bir adama vurduğunu söyledi.


Polise göre, Woody Harrelson (6 Ekim) Çarşamba gecesi Washington DC’deki bir otelin çatı katındaki barda fiziksel bir münakaşaya karıştı.

NS Gerçek dedektif Polis sözcüsü Dustin Sternbeck, aktörün ünlü Watergate Oteli’nde kendisine “akciğer atan” bir adama vurduğunu söyledi. Washington post.

Harrelson herhangi bir suçlamayla karşı karşıya değil ve müfettişler, eyalette Watergate skandalı hakkında bir dizi çekim yapan yıldızın “meşru müdafaa” yaptığına inanıyor.

Tartışma, saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Polis, tartışmaya karışan konuğun içki içtiğine ve oyuncu ile kızının fotoğraflarını çektiğine inanıyor. Görünüşe göre Harrelson “adama yaklaştı ve fotoğrafları silmesini istedi”.

Adam onları silmeyi reddettiğinde bir tartışma çıktı, ardından adam “Woody Harrelson’a atıldı”. Polise göre, Harrelson odasına çekilen adama vurdu.

Harrelson’ın eşi iş kadını Laura Louie’den üç kızı var.

Bağımsız yorum için Harrelson ile temasa geçti.

NS Ebbing, Missouri Dışında Üç Billboard star kısa süre önce sokakta tanıştığı New Yorklu bir kadının hafta sonu dairesinden taşınmasına yardım ettiği için manşetlere çıktı.

A Wall Street Dergisi Harrelson yanından geçip yardım teklif ettiğinde, muhabir Alex Janin eşyalarını taşımakla meşguldü.

Bir tweet’te, aktörün ev bitkilerini taşıdığı bir fotoğrafını paylaştı ve şunları söyledi: “Woody Harrelson bugün dairemizden çıkmamıza yardım etti. Seni seviyorum, NYC.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kathryn Hahn'ın başrolde olduğu WandaVision yan ürünü yapım aşamasında

Cum Eki 8 , 2021
A WandaVision Raporlara göre, Kathryn Hahn’ın oynadığı spinoff Disney Plus’ta çalışıyor. Buna göre Çeşitlilik, Hahn, çıkışa göre “kara komedi” olarak tanımlanan dizide Agatha Harkness rolünü tekrar oynayacaktı. Hahn’ın karakteri, performansı sıklıkla çevrimiçi memlere dönüştürüldüğü için dizide hayranların favorisiydi. Baş yazar olan Jac Schaeffer WandaVision, diziyi yazmak ve üretmek için geri […]

Arşivler

Kategoriler

Meta