Prens Harry ve Meghan yatırım gurularına dönüşüyor, AMC firmasıyla takım kuruyor


NEW YORK: İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markle, bu kez finans dünyasında, sosyal açıdan sorumlu yatırımları teşvik eden bir varlık yönetimi şirketi ile bir araya gelerek başka bir iş ortaklığı kurdular.

Ethic firması Salı günü yaptığı açıklamada, tasarruflarının bir kısmını New York şirketine yatırmaya ek olarak, çiftin “etki ortakları” olarak yeni bir rol üstleneceklerini söyledi, işin tam niteliğini belirtmeden.

Ethic, kraliyet çiftinin “bizimle pek çok değeri paylaşıyor ve birçoğunuzla da şüpheliyiz” dedi.

Şirket, “Birlikte çalışarak, zamanımızın en önemli ve belirleyici sorunlarından bazıları etrafında yaygın eylemi bilgilendirmeyi, eğitmeyi ve ilham vermeyi umuyoruz” dedi.

New York Times’a verdiği röportajda çift, yatırımı demokratikleştirmek ve bunu sorumlu şirketler aracılığıyla yapmak istediklerini açıkladı.

“Geldiğim dünyadan, yatırımdan bahsetmiyorsun, değil mi?” Meghan, Times’a Harry ile ortak bir röportajda söyledi. “Yatırım yapma lüksün yok. Kulağa çok hoş geliyor.”

“Kocam yıllardır ‘Tanrım, değerlerin bu şekilde uyumlu olsaydı, paranı da aynı tür şeylere yatırabileceğin bir yer olmasını istemez miydin?’ diyordu.”

Kaliforniya’ya taşınıp resmi kraliyet görevlerinden geri adım attıktan sonra Harry ve Meghan, yayıncılar ve motivasyonel konuşma ile diğer bağlantıların yanı sıra akış devleri Netflix ve Spotify ile kazançlı anlaşmalar imzaladılar.

Prens Harry ayrıca Mart ayında San Francisco merkezli yaşam koçluğu girişimi BetterUp’ta “baş etki görevlisi” olarak bir pozisyonu kabul etti ve 2022’de anısını yayınlaması bekleniyor.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ron Howard, Mutlu Günlerdeki kaygının saçlarının dökülmesine neden olduğunu söyledi

Çar Eki 13 , 2021
Ron Howard, kaygının popülaritesinden kaynaklandığını ortaya koydu. Mutlu günler saçlarının dökülmesine neden oldu. Howard, kardeşi Clint ile birlikte yazdığı yeni anı kitabında, Henry Winkler’ın Fonzie’sinin izleyiciler arasında karakteri Richie Cunningham’dan daha popüler olduğunu vurguladıktan sonra nasıl bir cilt rahatsızlığı geliştirdiğini anlatıyor. içinde yazar The Boys: Hollywood’un ve Ailesinin Anıları: “En […]

Arşivler

Kategoriler

Meta