Rachel Maddow cilt kanseri ameliyatı geçirdi, başkalarını ‘kontrol etmeye’ çağırdı


Rachel Maddow cilt kanseri ameliyatı olduğunu açıkladı.

TV sunucusu haberi MSNBC programında duyurdu, Rachel Maddow Gösterisi, dinleyicilerine “hızlı bir kişisel meseleyi ele almak” istediğini söyleyerek.

Maddow, boynundaki kanserli bir beni çıkarmak için ameliyat olduğu için birkaç gün gösteriden uzak kaldığını açıkladı.

Sunucu, izleyicilerini vücutlarındaki değişiklikler konusunda uyanık olmaya teşvik etmeye devam etti: “Bu anı size bir şey söylemek için kullanmak istiyorum, o da şudur: muayene olmalısınız. Benim gibi benleriniz varsa, doktorunuzla bir programa girin.”

Maddow ayrıca boynunun prosedürden dolayı hala bandajlı olduğunu söyledi.

Daha sonra, bendeki değişiklikleri ilk fark edenin partneri Susan Mikola olduğunu söyleyerek, kanser olduğunu öğrenme sürecini anlatmaya devam etti: “Hayır, o ben değişti. Köstebeğin değiştiği 22 yıldır birlikteyiz, biliyorum.’”

Kuaförü de bir değişiklik fark ettikten sonra Maddow doktora gitti: “Biyopsi yaptım, cilt kanseri olduğu ortaya çıktı. Cilt kanseri, Amerika Birleşik Devletleri’nde teşhis edilen kanserlerin büyük çoğunluğunu oluşturmaktadır. Aldılar, hepsini aldılar. Ben iyiyim, net marjlarım ve her şeyim var.”

Maddow, “Bu ülkedeki en ölümcül cilt kanserleri olan cilt kanserleri bile – onlar da – eskisinden çok daha tedavi edilebilir” dedi. “Bir şartla: Onları erkenden alman.”

Maddow, kendisinin “kesinlikle iyileşeceği” sonucuna vardı ve vücutlarındaki değişikliklerden şüphe duyan kişilerin “boşuna gitmemesi” gerektiğini ekledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: Korece konuşan izleyiciler Netflix şovunda önemli karakter ayrıntılarını fark ediyor

Cum Eki 8 , 2021
Kalamar Oyunu Hayranların hit dizi hakkında sevecek yeni şeyler bulmaya devam etmesiyle, yayın hizmeti tarihinde hızla Netflix’in en popüler dizisi haline geliyor. Distopik gerilim, kaderlerini değiştirmek için gizemli bir dizi mücadelede yer almayı kabul eden bir grup karakteri takip ediyor. Ana karakter Kang Sae-byeok (Jung Ho-yeon), Güney Kore’ye kaçtığı Kuzey […]

Arşivler

Kategoriler

Meta