Raheem Sterling, Radio 4’ün Today programında konuk editörler arasında


İngiliz futbolcu Raheem Sterling, BBC Radio 4’ün konuk editörlüğünü üstlenecek olan yüksek profilli isimler arasında yer alıyor. Bugün bu bayram mevsimi.

Amiral gemisi gösterisi geleneksel olarak Noel ve Yeni Yıl arasındaki hafta boyunca yazı dizilerini ünlü yüzlere devrediyor.

Manchester City oyuncusunun programının detayları yazı yazılırken açıklanmadı ve önümüzdeki haftalarda açıklanacağı bildiriliyor.

Programda öne çıkan diğer konuk editörler arasında çevreci Dame Jane Goodall ve eski Genelkurmay Başkanı General Sir Nick Carter yer alıyor.

Dr Goodall onun programını yoksulluk ve iklim değişikliği arasındaki bağlantıları araştırmak için kullanacak, Sir Nick’in programı ise Afganistan ile ilgili raporları içerecek. Ayrıca, eski hizmet personeli arasında travma sonrası stres bozukluğunu tedavi etmenin alternatif yollarını araştıracaktır.

Yazar James Rebanks, Muhafazakar akran Lord Dobbs ve Microsoft’un dijital baş sorumlusu Jacky Wright da aradan sonra konuk editör olarak görev yapacak.

Geçen yıl Londra’da bir parkta öldürülen kızları Bibaa Henry ve Nicole Smallman’ın İngiltere Kilisesi başdiyakozu Mina Smallman da onlara katılacak.

Smallman, ihtiyaç duyulduğunda vaizliğin rolünü vurgulayacak ve suç mağdurlarına sağlanan desteği inceleyecektir. Ayrıca, kamusal alanları kadınlar için güvenli hale getirmek için yasama, eğitim ve topluluk eylemlerini kullanmayı amaçlayan Bu Sokakları Geri Al hareketini de inceleyecek.

Owenna Griffiths, editörü Bugün, “Konuk editörler her yıl programa yeni fikirler, şaşırtıcı bakış açıları ve bazen de biraz ışıltı getiriyor.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

“Bu yıl bir istisna değil ve bu konuk editörlerin içinde yaşadığımız dünyayı aydınlatmaya ve anlamlandırmaya yardımcı olmak için bizimle biraz zaman geçirmeyi kabul etmelerinden kesinlikle çok mutluyum.”

Önceki konuk editörler arasında Prens Harry, Angelina Jolie, iklim değişikliği aktivisti Greta Thunberg ve İngiliz sanatçı David Hockney yer alıyor.

Özel bölümler 27 Aralık 2021 ile 3 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında yayınlanacak.

Kablolar hakkında ek raporlama.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Joanna Lumley, Prenses Margaret'in Kesinlikle Muhteşem karakterin 'prototipi' olduğunu söyledi

Cum Kas 26 , 2021
Joanna Lumley, Prenses Margaret’in karakterinin “prototipi” olduğunu söyledi. Kesinlikle muhteşem. 1990’ların popüler komedi dizisinde Lumley, Jennifer Saunders’ın Eddie Monsoon’unun karşısında, parti tutkunu bir moda yönetmeni olan Patricia “Patsy” Stone’u canlandırdı. Gyles Brandreth ile Elizabeth II hakkındaki yeni kitabını tanıtmak için yakın zamanda düzenlenen bir etkinlikte konuşan, Her Mevsimin Kraliçesi, Lumley […]

Arşivler

Kategoriler

Meta