Rebellion 2. Sezon (Direnç) Mart’ta Netflix’e Geliyor


İsyan – Resim Netflix/RTE

Rebellion nihayet Mart 2019’da ikinci sezonu için Netflix’e geri dönüyor. İrlanda dizisi 2016’da ilk yayınlandığında büyük bir başarıydı, ancak uzun beklemeye değecek mi? İşte ikinci sezon hakkında şu ana kadar bildiklerimiz.

İsyan’ı hiç duymadıysanız, Haziran 2016’da çoğu bölgede katıldığında Netflix’e sessizce girdiği için affedilirsiniz.

Dönem draması, İrlanda’nın 1900’lerin başlarında İngiliz imparatorluğundan koptuğu olayları takip ediyor. Dizi, mücadele boyunca farklı geçmişlere sahip üç kadını takip ediyor. Olarak Willowand Thatch söyledi dizi aslında “Paskalya Ayaklanmasının 100. yıldönümünü kutlamak için yapıldı”.

Dizi sadece beş bölüm uzunluğunda ve yalnızca Netflix tarafından uluslararası olarak dağıtılıyor. Dizi İrlanda Cumhuriyeti’nde karasal bir televizyon kanalı olan RTE’de yayınlandı.

Rebellion’ın 2. sezonu nedir?

Şimdi şovun 2. sezonunu almak üzere olduğumuz günümüze üç yıl ileri saralım. Netflix, gelecek bölümleri 2. sezon olarak seslendirecek olsa da teknik olarak durum böyle değil. RTE seriyi yeniledi ancak bu serinin adını “Resistance” olarak değiştirdi.

Dizi, 1. sezondaki olaylardan biraz sonra geçiyor ve yeni bir isim taşımasına rağmen, aynı unsurların çoğu kesişiyor. Bu içerir döküm ilk sezondan bazı tanınabilir yüzlerin yanı sıra yeni yüzleri de içeriyor. Yeni dizi, bölünmeden sonra İrlanda’da 1920’lerin sonlarında yaşanan gerçek olayları dramatize ediyor.

Brian Gleeson, Jordanne Jones, Millie Donnelly ve Gavin Drea dahil olmak üzere geri dönen oyuncular.

Rebellion 2. sezon kaç bölüm olacak?

Bir kez daha, dizi sadece mütevazı bir beş bölüm uzunluğunda. İyi haber şu ki, her biri bir saatten kısa süren uzun bölümler.

Rebellion 2. sezon ne zaman Netflix’te olacak?

Dizinin 4 Mart 2019’da küresel bir Netflix sürümü olması planlanıyor. Henüz 2. sezonun alıcısı olup olmayacağından emin olmadığımız tek ülke İrlanda.

Beş bölümün tümü, diğer Netflix Orijinal sürümlerinin çoğuna benzer şekilde aynı anda inecek.

3. sezondan haber var mı?

Henüz değil. İkinci sezon isim değişikliği nedeniyle radarımızın altından uçtu ama eğer yeni bir sezon gelecekse, oldukça uzun bir yol olacak.

Yeni seriyi sabırsızlıkla bekliyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nightflyers 2. Sezon: Netflix ve Syfy Çıkış Tarihi ve Yenileme Durumu

Çar Şub 20 , 2019
Nightflyers – Syfy/Netflix’ten bir resim Nightflyers 1. sezon, dünyanın birçok bölgesinde Netflix’te yayınlandı ve 2. sezonu arıyorsanız, yakın zamanda gelmeyeceğini öğrenince hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Karar tamamen Netflix’e bağlı değildi ve bunun yerine SyFy ağına indi. Henüz görmediyseniz, Nightflyers Netflix tarafından uluslararası olarak dağıtılan en son Syfy dizisidir. Dizide baş yapımcı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta