Richard Madeley ‘haksız’ Alan Partridge karşılaştırmalarını ele alıyor


Richard Madeley, sunum tarzı arasındaki karşılaştırmaların Günaydın İngiltere ve Alan Partridge “biraz haksız”.

Yayıncının ITV kahvaltı programında konuk sunucu olarak görev alması, Steve Coogan’ın beceriksiz, sağır komedi karakteriyle paralellikler kuran bazı izleyicileri eğlendirdi.

Basın tarafından yeni dizide ortaya çıkmasından önceki karşılaştırmalar hakkında sorulduğunda Ben bir Ünlüyüm, Madeley şunları söyledi: “Dürüst olmak gerekirse hiç umurumda değil. Bence oldukça komik. Yaptığım işi yapmanın bir parçası ve paketi.”

Buna göre Metro, diye ekledi: “Bu işte ve özellikle faaliyet gösterdiğim arenada o kadar önemli ki, kendinizi ciddiye almıyorsunuz. Çünkü eğer yaparsan, çok mutsuz bir zaman geçireceksin.

“Yani eğer insanlar benim söylediğim cümleleri almak isterse ya da çok az kafa yorarsa, [and think]’Oh, bu kadar Alan Partridge’ kendilerine bol şans.

Madeley, karşılaştırmaları “hiç umursamadığını” ekleyerek, “gerçekten” [doesn’t] onları önemseyin”.

“Kendimi ciddiye almıyorum” diye ekledi. “Bazı alıntıların genellikle size karşı dürüst olmak için yapıldığını veya gülünç bir şekilde bağlamdan çıkarıldığını düşünüyorum, ancak bazen buna bakıyorum ve ‘Ah, bu biraz adaletsiz’ diye düşünüyorum.

“Ama umurumda değil, hepsi yaptığım işin bir parçası. Bu iyi.”

‘Ben Bir Ünlüyüm’ 2021 oyuncu kadrosu

(PA Medya)

Madeley, Partridge ile en son kıyaslandığında, Fransa’ya tatilini eşi ve sunucu arkadaşı Judy Finnigan ile yayında tartıştığı zamandı.

Yardımcı sunucu Susanna Reid, iyi vakit geçirip geçirmediğini sorduktan sonra, Madeley, paketlemeyle ilgili bir gaftan sonra Finnigan’ın uzaktayken iki gündür onunla konuşmadığını söyledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

“Bir ilişkim olsaydı başım daha az derde girerdi sanırım,” diye şaka yaptı.

2019’da, çıplak bir Brexit karşıtı protestocu ile röportaj sırasında izleyicilere göre “tam Keklik” oldu.

Madeley, çıplak bir Dr Victoria Bateman’ın vücuduna çizdiği ve ekranda bulanık olan grafitiyi beceriksizce tarif etmeye çalıştığında izleyiciler sindi.

Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 21 Kasım Pazar günü ITV’de başlıyor. Kaleye giren diğer yarışmacılar hakkında buradan okuyun.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

John Krasinski, The Office'te çekmeyi reddettiği bir sahneyi ortaya koyuyor

Cum Kas 19 , 2021
John Krasinski, çekmeyi reddettiği bir sahne hakkında konuştu. Ofis. Krasinski, 2005’ten 2013’e kadar süren hit şovun dokuz sezonu boyunca Jim Halpert’i canlandırdı. Hayranları memnun etmek için, aktörün karakteri, altıncı sezonda Pam (Jenna Fischer tarafından oynanan) ile evlendi. Dizinin yeni yayınlanan sözlü tarihinde, Dunder Mifflin’e Hoş Geldiniz: Ofisin Nihai Sözlü Tarihi, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta