Richard Madeley neden bu gece I’m a Celebrity’de değil?


Richard Madeley bırakmak zorunda kaldı ben bir ünlüyüm hastaneye kaldırıldıktan sonra.

TV sunucusu, bu sabah erken saatlerde (25 Kasım) kendini “kendini iyi hissetmediği” için, realite dizisinin şu anda Galler’de çekildiği Gwyrch kalesinden tıbbi yardım almak üzere gönderildi.

Hastanede geçirdikleri sürenin ardından Madeley, “Hepinize merhaba! Richard burada – öncelikle sadece kesinlikle İYİ olduğumu söylemek için. Sabahın erken saatlerinde kendimi kısa bir süreliğine kötü hissetmeye başladım ve tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldım.”

“Kamptan ayrılarak, sonuç olarak Covid ‘balonunu’ kırdım ve bu nedenle kaleyi ve kampta kalan tüm harika ünlüleri terk etmek zorunda kaldım.”

Haber, Madeley’nin Castle Kitchen Nightmares yarışmasında yarıştığı Çarşamba gecesi (24 Kasım) bölümündeki olayları takip ediyor.

İçinde, Madeley böcekler ve kemirgenlerle dolu kasvetli bir mutfak ortamında bir dizi yıldız bulmaya çalıştı. Ayrıca çürük yiyecek ve balık bağırsağıyla dolu bir çöp oluğuna dalmak zorunda kaldı.

Madeley, bu kadar erken ayrılmak zorunda kaldığı için “içten içe üzüldüğünü” söyledi ve “dürüst olmak gerekirse hayatımın en güzel zamanını geçirdiğini” de sözlerine ekledi.

dan bir açıklama ben bir ünlüyüm Daha fazla açıkladı: “Sıkı Covid protokollerimiz, Richard’ın artık ünlülerin kaleye girerken oluşturduğu balonun içinde olmadığı için gösteriden ne yazık ki ayrılmak zorunda kaldığı anlamına geliyor. Gerçekten harika bir kamp arkadaşıydı ve bu serinin bir parçası olduğu için ona teşekkür ediyoruz.”

Madeley’nin yerine kaleye hiçbir yedek oyuncunun girmesi beklenmiyor. Sunucu, kendisini daha iyi hissettiğini bilmeleri için kamp arkadaşlarına bir mesaj kaydetti ve Cuma gecesi (26 Kasım) gösterisinde yer alan bir bölümde Ant ve Dec ile konuşacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ofcom, BBC Three'nin gelecek yıl TV kanalı olarak geri döneceğini duyurdu

Cum Kas 26 , 2021
BBC Three gibi halka gösterileri getiren dijital platform pire torbası ve Normal insanlar, 2022 yılında TV kanalı olarak geri dönüyor. 25 Kasım Perşembe günü, medya düzenleyicisi Ofcom, BBC Three için Şubat lansmanını resmen onayladı. Kanal, daha sonraki bir tarihte onaylanacak EPG numaralarıyla Freeview, Sky, Virgin ve Freesat’ta sunulacak. BBC Three, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta