Robert Webb Strictly Come Dancing’i neden bıraktı?


Robert Webb istifa ettiğini açıkladı Kesinlikle Dans Edin “hastalık” nedeniyle.

Dianne Buswell ile ortak olan oyuncu ve komedyen, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İki yıl önce açık kalp ameliyatı geçirdim ve üstlenebilecek kadar formda olduğumu düşünmeme rağmen. kesinlikle ve zorlu programı, iyileşmemin bu aşaması için çiğneyebileceğimden çok daha fazlasını ısırdığım ortaya çıktı.”

NS Peep gösterisi star ekledi: “Kalp uzmanımla acil bir konsültasyon istememe neden olan semptomlar hissetmeye başlamıştım ve onun görüşü, sağlığım adına gösteriden geri çekilmenin daha iyi olacağıydı.”

Webb, programda geçirdiği süre boyunca kalp hastalarından aldığı destekten “özellikle etkilendiğini” ancak muhtemelen “onları etkilemek için fazla istekli olduğunu” hissettiğini söyledi.

“İyileşmenin her zaman düz bir çizgide gitmediğini bilecekler ve umarım dayanıklılığımın sınırlarına umduğumdan çok daha erken ulaştığım için çok hayal kırıklığına uğramazlar” dedi.

49 yaşındaki oyuncu aynı zamanda profesyonel ortağı Buswell’e de övgüde bulundu ve “daha ​​yetenekli bir ortak veya daha sabırlı bir öğretmen dileyemezdi” dedi.

“Bu üzücü sona rağmen, bu büyük, neşeli ve havlayan çılgın TV şovunun bir parçası olmak gerçek bir onurdu. Daha uzun devam etsin” dedi.

Buswell kendi açıklamasında şunları söyledi: “Yaptığımız üç muhteşem dansla gurur duyuyorum. Robert’ın yarışmaya katacağı daha çok şey olduğunu biliyorum ama elbette sağlığı her şeyden önce gelir ve ona acil şifalar dilerim. Onunla dans ettiğim ve ona arkadaşım dediğim için kendimi şanslı hissediyorum.”

Webb tangosunu ciddiye aldı

(BBC)

A kesinlikle Sözcü, BBC One gösterisinin bu hafta sonu normal şekilde devam edeceğini söyledi.

Webb, rutin bir sağlık kontrolü sırasında bu durumla teşhis edildikten sonra 2020 yılında mitral kapak prolapsusu nedeniyle kalbine acil ameliyat geçirdi. Daha gençken durumunu aşırı içmeye indirdi.

Teşhis konulduktan sonra Webb alkol tüketmeyi bıraktı.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi günü saat 19.00’da BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gwyneth Paltrow, Sean Lowe ve Catherine Giudici'ye NSFW Tavsiyesi Sunuyor

Paz Eki 17 , 2021
olarak Demir Adam star kendisi diziyi özetledi, “Sex, Love & goop bir ilişkide gerçekten samimi olmanın ne anlama geldiğini araştırıyor: en derin korkularınızı ve arzularınızı ifade etmek ve ortaklarınızınkileri kabul etmek. kendi potansiyellerinin tarif edilemez gücü olan gösteri, romantik hayatlarımızda daha fazla zevk ve bağlantı bulmak için bir araç takımı.” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta