Ron Howard, Mutlu Günlerdeki kaygının saçlarının dökülmesine neden olduğunu söyledi


Ron Howard, kaygının popülaritesinden kaynaklandığını ortaya koydu. Mutlu günler saçlarının dökülmesine neden oldu.

Howard, kardeşi Clint ile birlikte yazdığı yeni anı kitabında, Henry Winkler’ın Fonzie’sinin izleyiciler arasında karakteri Richie Cunningham’dan daha popüler olduğunu vurguladıktan sonra nasıl bir cilt rahatsızlığı geliştirdiğini anlatıyor.

içinde yazar The Boys: Hollywood’un ve Ailesinin Anıları: “En büyük stres kaynağı Fonzie idi. Henry değil [Winkler], ama Fonzie. Sezon ilerledikçe Fonz’un ekran başında daha fazla zaman geçirdiği dikkatimden kaçmadı.”

Howard daha sonra stresin kendisi için çeşitli fiziksel sorunlara neden olduğu konusunda daha fazla ayrıntıya girdi: “Stresimle özellikle iyi başa çıkamadım” diye yazıyor. “Muhtemelen bir psikoterapiste görünmekte fayda görürdüm. Bunun yerine, her şeyi içeride tuttum. Sonra tüm vücudumda, özellikle de göz kapaklarımda egzama döküntüleri çıkmaya başladı. Ve saçlarım incelmeye başladı. Ailemin her iki tarafındaki erkeklere baktığımda bunun kaçınılmaz olduğunu biliyordum. Ancak bu süre zarfında endişe verici kümeler halinde ortaya çıkmaya başladı.”

Stresin ana nedenlerinden biri, ABC’nin gösteriyi yeniden adlandırmayı düşünmesiydi. Fonzie’nin Mutlu Günleri karakterin koparma popülaritesinden yararlanmak için.

Gösterinin adı, yaratıcısı Garry Marshall, Howard’ın asla vermediği izni olmadan bunu yapmayı reddettiği için asla değiştirilmedi.

(Getty Resimleri)

Mutlu günler zamanının en popüler dizilerinden biriydi ve 1974’ten 1984’e kadar sürdü ve Robin Williams’ın başrolde olduğu üç yan ürün üretti. Mork ve Mindy.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Teknoloji dolu! Realme, 4K Smart TV Google Stick, Buds Air 2, Brick Bluetooth Hoparlör ve oyun aksesuarlarını piyasaya sürdü. Fiyatlara, teknik özelliklere buradan göz atın

Çar Eki 13 , 2021
Teknoloji markası Realme, Çarşamba günü 4K Smart TV Google Stick, Brick Bluetooth Speaker ve oyun aksesuarları dahil olmak üzere yeni ürünlerini tanıttı. Teknoloji şirketi, yeni ürünleriyle izleyicilerin ve oyuncuların TV izleme ve oyun deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. Smart 4K Google TV Stick, Realme’nin Hindistan’da piyasaya sürülen ve yeni Google TV Platformu, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta