Rosie Jones: Komedyen, Question Time’da göründükten sonra engellilerin istismarını dile getirdi


Rosie Jones, televizyonda göründükten sonra kendisini engelli istismarına maruz bırakan trolleri kınadı. Soru Zamanı dün gece (7 Ekim).

Ataksik beyin felci olan komedyen, eğitimden sorumlu devlet bakanı Nadhim Zahawi, gölge dışişleri bakanı Lisa Nandy, İngiltere ve Galler Ulusal Çiftçiler Birliği başkanı Minette Batters ve LBC gazetecisi Nick Ferrari ile birlikte BBC siyasi tartışma programında yer aldı. .

(8 Ekim) Cuma sabahı erken saatlerde yayınlanan bir tweet’te Jones şunları yazdı: Soru Zamanı.

“Şu anda yaşadığımız ülkenin göstergesi. İnandığım şey için harika sesimle konuşmaya devam edeceğim.”

Birçok izleyici Twitter’da Jones’a desteklerini paylaşıyor ve bir hayran şu gönderiyi paylaşıyor: “İnsanlar kelimenin tam anlamıyla Rosie Jones’un konuşmasını dinlemek için para ödüyor, bu onun lanet işi.

“Onu anlayamıyorsan, bu senin sorunun gibi geliyor. İnternette yetenekli bir bok kafa olmak yerine gerçekten dinlemeyi deneyin.”

Bir başkası, Jones’un “açık ara en açık sözlü panelist” olduğunu gözlemledi. Soru Zamanı ve “burada gıcık olanlar kendileriyle ciddi konuşma ihtiyacından çilelerini çıkarıyorlar” dedi.

komedyen ve Anlamsız sunucu Richard Osman, Jones’un “dünyayı daha iyiye doğru değiştirdiğini” söyledi.

Jones’un tweetine yanıt olarak, “Başvurulamadığınız bir konser, ama işte sahnedesiniz” dedi. “Seni tanımaktan çok gurur duyuyorum.”

Nandy ayrıca Jones’u hedef alan taciz hakkında da şu tweet’i attı: “Dün gece Rosie Jones ile tanışmaktan zevk duydum. #BBCQT’de çok mantıklı konuştu ve izleyiciler bunu gerçekten takdir etti. Bu sosyal medya istismarını görmek için uyanmak aşağılık. Dayanışma Rosie.”

Gazeteci Frances Ryan şöyle yazdı: “Toplum içinde olmaya cüret eden engelli bir insanla alay etmek için ne kadar acınası olmanız gerektiğini ifade etmek zor. Bu nedenle temsil çok önemlidir – bu nedenle engelliler patronunuz, TV sunucunuz, milletvekiliniz, gizemli seksi aşkınızdır. Her ne pahasına olursa olsun koruyacağımız Rosie’ye sevgiler.”

Tartışma, Fiona Bruce tarafından Aldershot, Hampshire’da yapıldı ve izleyiciler panelin sorularını sordu.

NHS web sitesine göre, ataksik serebral palsi “kişinin denge ve koordinasyon sorunları olduğunda, titrek veya sakar hareketlere ve bazen titremelere neden olur”.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oldukça Akıllı Oyuncular, Stereotiplerle Mücadele Ediyor

Cum Eki 8 , 2021
Oldukça zeki Netflix komedisinin yıldızlarına göre ortalama aptal durum komediniz değil. 8 Ekim’de ekrana gelen yeni dizi, bilgin Chelsea’yi takip ediyor (Emily Osment) özgür ruhlu kız kardeşi Claire’in evine girerken (Olivia Macklin) house, etkileyici Jayden’a katılarak (Michael Hsu Rosen), şifacı Solana (Cinthya Carmona) ve kişisel antrenör Grant (Gregg Sulkin). Başlangıçta […]

Arşivler

Kategoriler

Meta