Ruby Rose, Batwoman’dan neden ayrıldığını açıklıyor ve başrol oyuncusu Dougray Scott ve yöneticilere sesleniyor


Ruby Rose diziden ayrılmasının gerçek nedenini açıkladı. yarasa kadın.

Bir Instagram gönderisinde Rose, CW’deki birkaç yöneticinin yanı sıra yardımcı yıldızı Dougray Scott’ı aradı.

Rose şunları yazdı: “Bütün dünyaya o sette bana gerçekten ne olduğunu anlatacağım. Senin için geleceğim, böylece benim başıma gelenler bir daha asla başka birinin başına gelmesin. Böylece sonunda hayatımı ve gerçeği geri alabilirim. Yazıklar olsun sana.”

Rose daha sonra Warner Bros’un TV departmanının eski başkanı Peter Roth’a seslendi: “En yüksek pozisyona terfi ettikten sonra ayrılıp ayrılmadığınızdan emin değilim çünkü genç kadınların siz genç kadınların pantolonunuzu, kasıklarınızın etrafında buğulamasının önüne geçemediniz. hala pantolon giyiyorsa ya da bana özel dedektif koyduktan sonra ayrıldıysanız, rapor anlatılarınıza uymadığı anda kimden kovdunuz.”

Prodüksiyon sırasında boynunu yaraladıktan sonra Roth’un onu çalışmaya zorladığını iddia etmeye devam ediyor. Rose, Roth’un “bütün kadro ve ekip kovulacak ve ben herkesi hayal kırıklığına uğratacaktım” diyerek kendisini suçlu hissettiğini iddia ediyor.

Rose ayrıca Scott’ı sette kadınları taciz etmekle suçluyor: “Dougray bir kadın dublöre zarar verdi, kadınlara küçük bir orospu gibi bağırdı ve bir kabustu. İstediği zaman gider, istediği zaman gelirdi. Kadınları taciz etti ve bir gösterinin öncüsü olarak bağırmama politikası isteyen bir e-posta gönderdim, reddettiler.”

Scott suçlamalara bir açıklama yaparak yanıt verdi: “Warner Bros’un belirttiği gibi, Ruby’yi ikinci sezon için kullanmama seçeneğini kullanmamaya karar verdiler. yarasa kadın işyerindeki davranışlarıyla ilgili birden fazla şikayete dayanıyordu. Hakkımda yaptığı karalayıcı ve zarar verici iddiaları kesinlikle ve tamamen reddediyorum; tamamen uydurulmuşlardır ve asla olmamıştır.”

Gül de eleştirdi yarasa kadın “Yılda sadece dört kez” sete geldiğini ve onu Roth tarafından tutulan özel dedektife uymaya çağırdığını söylediği şovmen Caroline Dries.

Daha sonra şunları ekledi: “Kapatırken, lütfen sevgili hayranlarım, o korkunç gösteriye geri dönüp dönmeyeceğimi sormayı bırakın, herhangi bir miktarda para ya da kafama bir silah dayasaydım geri dönmem.”

Rose, diziyi bırakmadığını söyleyerek sözlerini şöyle tamamladı: “Kate Kane’i mahvettiler, mahvettiler. yarasa kadın, ben değilim.”

Bağımsız yorum için Scott, The CW ve Warner Bros temsilcilerine ulaştı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Warner Bros, Ruby Rose'un Batwoman setinde suistimal ve 'zehirli ortam' iddiasının ardından güçlü bir ifade yayınladı

Per Eki 21 , 2021
Warner Bros, bugün erken saatlerde başrol oyuncusu Dougray Scott ve yönetici Peter Roth’u sette “küfürlü” davranışlarla suçlayan Ruby Rose’a yanıt verdi. Güçlü bir ifadeyle, Warner Bros, Rose’un kovulduğunu doğruladı yarasa kadın ancak kararın, şirkete aktörle ilgili “işyeri davranışıyla ilgili şikayetler” aldıktan sonra verildiğini iddia edin. Warner Bros ayrıca Rose’u “revizyonist […]

Arşivler

Kategoriler

Meta