Russell T Davies, Nadine Dorries’e BBC’nin ‘elitizm’ yorumlarını eleştirdi: ‘Kadın tam bir aptal’


Russell T Davies, kültür sekreteri Nadine Dorries’i “lanet bir aptal” olarak damgaladı.

Muhafazakar politikacı, geçen ay görevi Oliver Dowden’dan devralarak yeni görevine atandı.

İlk birkaç haftasında BBC’ye saldırdı, şirketin ebeveynleri orada çalışan insanlarla dolu olduğunu ve onu “elitist” ve “züppe” olarak nitelendirdiğini iddia etti.

Ile konuşmak ben, Bir günah Yaratıcı Davies, Dorries’in yorumları hakkında şunları söyledi: “Kadın bir aptal, koca bir salak.

“Kendi kızını işe alırken BBC’nin adam kayırmacılığından bahsetti.”

Daha önce Kanal 4’ün potansiyel özelleştirilmesi hakkında konuşan Davies, hükümetin yalnızca kültürü “kontrol etmekle” ilgilendiğini söyleyerek, kamu hizmeti yayıncılığının finansmanının karşı karşıya olduğu tehditleri tartıştı.

“BBC için çalışmaktan her zaman mutlu oldum çünkü onları seviyorum ve bence herkes oraya girmeli, o siperlerde adam olmalı ve o kanal için savaşmalı” dedi.

“Bu Hükümetin 10-15 yılı daha var, onları kaydırmak yok. Bir şekilde dokunulmazlar. Yani evet, BBC ile çalışmaktan çok ama çok mutluyum.”

Eylülde, Doktor Kim hayranlar, Davies’in baş yazarlık rolünden ayrıldıktan 12 yıl sonra bilim kurgu dizisine showrunner olarak geri döndüğü şok haberini kutladı.

Davies’in dönüşü, gösterinin 2023’teki 60. yıldönümü ile aynı zamana denk gelecek ve gelecekteki diziler için showrunner olarak kalacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim Kardashian West: SNL'nin yeni sezonun ikinci sunucusu hakkında bilmeniz gereken her şey

Paz Eki 10 , 2021
yeni sezon Cumartesi gecesi canlı İyi gidiyor ve bu hafta sonu Kim Kardashian West, 47. sezonun ikinci bölümüne ev sahipliği yapacak. Müzikal konuk Kacey Musgraves’in de katıldığı geçen haftaki sunucu Owen Wilson’dan devam ediyor. Bu hafta Kardashian West’e gösteri için müzikal konuk Halsey eşlik edecek. Gösteri, Kardashian West’in okuma sırasında […]

Arşivler

Kategoriler

Meta