Ryan Reynolds ve Rob McEIhenney, Ted Lasso şakasında atıfta bulunulduktan sonra komik bir yanıt paylaştı


Ryan Reynolds ve Rob McElhenney, Apple TV+ dizisinin son bölümünde kendileri hakkında yapılan bir şakaya komik bir yanıt paylaştılar. Ted Kement.

Geçen haftaki “Rainbow” bölümünde, başrolde Jason Sudeikis’in yer aldığı futbol temalı komedi, çiftin Gal futbol kulübü Wrexham FC’nin çokça duyurulan mülkiyetine atıfta bulundu.

Jeremy Swifts’in canlandırdığı karakter olan Higgins, “söyleyemeyeceğini” söylüyor. [Reynolds and McElhenney] Kulübü satın almak ya şaka ya da değil” dedi.

21 Ağustos Cumartesi günü, Reynolds ve McElhenney sosyal medyada yayın hizmetini şaka yollu bir şekilde yasal işlemle tehdit eden bir mektup paylaştılar.

“Son zamanlarda yayınlanan bir bölümde dikkatimizi çekti. Ted Kement Wrexham AFC’deki gerçek mülkiyetimiz, ‘Higgins’ adında çok sevilen bir karakter tarafından sorgulandı”, diye okuyun.

“Eşsiz Jeremy Swift’i hiçbir şekilde kötü görmüyoruz ve bize yüksek kaliteli programlamayı getiren platformda anılmaktan onur duyuyoruz. Efsanevi Görev sezon bir Efsanevi Görev ikinci sezonda, kulübe, taraftarlara ve tüm Wrexham topluluğuna olan bağlılığımızla ilgili herhangi bir şüphe uyandırmaktan vazgeçmeniz ve vazgeçmeniz konusunda ısrar etmeliyiz.”

McElhenney ortak yarattı ve başrolde Efsanevi Görev, Apple TV+’ın en iyi bilinen dizilerinden bir diğeri.

Reynolds ve McElhenney, “yasal işlemden kaçınmak” için bu hafta sonu Conference Premier sezonunun başlamasından önce “iki büyük kutu Ted Lasso bisküvisinin” Wrexham FC’ye gönderilmesini talep etti.

Ted Kement Cuma günleri gelen yeni bölümlerle şimdi Apple TV+’da yayınlanabilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yeni rapora göre, engelli işçiler İngiltere TV endüstrisinde 'sürekli zorluklarla' karşı karşıya

Pts Ağu 23 , 2021
Birmingham City Üniversitesi’nden yapılan yeni bir araştırma, Birleşik Krallık TV endüstrisinde engelli işçilerin karşılaştığı “sürekli zorluklara” dair çarpıcı bir ışık tuttu. Üniversitenin Sir Lenny Henry Medya Çeşitliliği Merkezi, sektördeki engelli çalışanların yüzde 80’inden fazlasının, engelliliklerinin kariyerlerini olumsuz etkilediğine inandığını tespit etti. Ankete katılanların yüzde yetmiş yedisi, kariyer seçeneklerinin engelleri nedeniyle […]

Arşivler

Kategoriler

Meta