Sara Davies: Strictly ve Dragon’s Den yıldızı kim?


İş kadını ve televizyoncu Sara Davies, bu yılki dizi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin, ama aslında o kim?

37 yaşındaki oyuncu, eğlence dünyasında en çok BBC One’da yayınlanan üç dizi rolüyle tanınıyor. Ejderhanın İni, burada girişimci bilgeliği işletme sahiplerine dağıtıyor.

Davies, 2019’da dizide Jenny Campbell’in yerini aldı ve şu anda dizide deneyimli isimler Peter Jones ve Deborah Meaden ve göreceli olarak yeni gelenler Touker Suleyman ve Steven Bartlett ile birlikte görünüyor.

Davies, televizyon dışında, kendini kağıt işi aletlerinin satışına adamış bir şirket olan Crafter’s Companion’ın kurucusu olarak ticari başarı kazandı. Kartlar için ısmarlama zarflar oluşturan bir alet üretmeye başlayan iş, 2005’teki başlangıcından bu yana her türlü kırtasiye ve pul üretimine doğru genişledi.

Crafter’s Companion, merkezi hem Birleşik Krallık hem de ABD’de olmak üzere dünya çapında 200’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

2016 yılında Davies, ekonomiye yaptığı hizmetlerden dolayı bir MBE olarak atandı.

County Durham’da doğan Davies, kocası Steven ve iki çocuğuyla birlikte Teesside’da yaşıyor.

Davies arkadaşına karşı yarışıyor kesinlikle komedyen Robert Webb, çocuk TV şovmen Rhys Stephenson, aktör Greg Wise ve Doğu Uçları yıldız Nina Wadia. Tam kadroyu buradan okuyun.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Katie McGlynn: Strictly Come Dancing 2021 yarışmacısı kim?

Pts Eki 11 , 2021
Aktör Katie McGlynn, bu yılki Strictly Come Dancing dizisi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri., ama aslında o kim? Greater Manchester, Rochdale’de doğan 28 yaşındaki aktör, belki de en iyi Sinead Tinker rolüyle tanınıyor. taç giyme caddesi 2013-2020 arası. McGlynn, Tinker rolüyle BAFTA’ya aday gösterildi ve Ulusal Televizyon Ödülleri’nde […]

Arşivler

Kategoriler

Meta