Sean Lock: 10 Kedi hayranından 8’i, komedyenin ‘Bir Kutuda Havuç’ oyunundaki komik performansını hatırlıyor


10 Kediden 8’i hayranlar, komedyenin ölümünün ardından Sean Lock’un “bir kutuda havuç” oyunundaki komik performansını hatırlıyorlar.

Menajerinin 18 Ağustos Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre, panel şovu düzenli olarak 58 yaşında kanserden öldü.

Şunları yazdılar: “Sean Lock’un ölümünü büyük bir üzüntüyle duyurmak zorundayız. Ailesinin yanında kanserden evde öldü.”

Lee Mack ve Ricky Gervais gibi diğer komedyenler çizgi romana saygılarını sunarken, hayranlar Lock’la ilgili en sevdikleri anılarını paylaştılar ve pek çok kişi bu çizgi romanda geçen bir oyunu hatırladı. 10 Kediden 8’i.

Bu an, bilgi yarışmasının bir Noel bölümünde yaşandı ve hem Lock’a hem de yardımcı yıldız Jon Richardson’a, birinin içinde havuç bulunan kendi kutularının sunulduğu bir blöf oyunu etrafında odaklandı.

Bir komedyen kendi kutusuna bakar ve sonra diğerini kutuyu değiş tokuş etmeye ya da değiştirmemeye ikna eder, oyunun amacı havuçlu kutuyla sonuçlanmaktı.

İlk önce Lock baktı ve basitçe “Bunu tutacağım, havuç var” diyerek oyunun gülünçlüğüne gülerken sunucu Jimmy Carr ve diğer panelistlerin gözyaşlarına boğuldu.

Richardson kutuları değiştirmeyi seçti ve Lock’a şunları söyledi: “Bu noktada, eğer o kutuda havuç yoksa, sen bir dahisin, diyebilir miyim?”

Daha sonra Lock’un blöf yaptığı ortaya çıktı, komedyen planı açıklanırken hayali bir bıyığı oynatıyormuş gibi yaptı. Richardson yanıt olarak stüdyodan dışarı fırladı.

Klip Çarşamba günü Twitter’da geniş çapta paylaşıldı ve bir hayran şöyle yazdı: “Sean Lock’un kutudaki dahice havuç oyunu, televizyonun şimdiye kadarki en sevdiğim anlarından biri, ne adam. Huzur içinde yatsın.”

Bir diğeri, “Bir kutudaki havuç her zaman efsane olacak” dedi.

Richardson, “tartışmasız, yenilmez, bir kutu şampiyonu olan havuç” u hatırladığı için haraçında klibe de atıfta bulundu.

David Walliams da klibi paylaştı ve “Sean Lock’un dehası” yazdı.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gerekli Gerçeklik: "Paris ile Yemek Pişirmek" Çok sıcak!

Çar Ağu 18 , 2021
Gerekli Gerçeklik: “Paris ile Yemek Pişirmek” Çok Sıcak! Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta