Seinfeld hayranları, Netflix’teki yeni en boy oranının orijinal şakaları kestiğinden şikayet ediyor


Seinfeld ABD’deki hayranlar, Netflix’in en boy oranıyla ilgili birçok görsel engeli ortadan kaldırdığından şikayet ediyor.

Hit Nineties sitcom’un 180 bölümünün tamamı 1 Ekim Cuma günü akış platformuna geldi.

Ancak izleyiciler, Netflix’in orijinalleri 16:9 boyutuna yeniden düzenleyen en boy oranı nedeniyle şovun bazı şakalarının mahvolduğunu hemen fark ettiler.

Dikkate değer bir örnek, başlığın atıfta bulunduğu asıl çukurun tamamen ekrandan kesildiği “The Pothole” başlıklı sekizinci sezon bölümünde yer alıyor.

“Bununla ne alakası var Seinfeld Netflix en boy oranında mı?” Twitter’da bir kullanıcıyı Jerry Seinfeld’in serideki tipik açılış konuşmasına atıfta bulunarak alay etti.

“Öyleyse NETFLIX. SEKİZ MİLYON GEÇİRİYORSUNUZ SEINFELD VE SONRA YANLIŞ ORANDA GÖSTERİYORSUNUZ” diye yazdı bir başkası.

Üçüncü bir kişi ekledi: “SeinfeldNetflix’te 16:9’da ve bu nedenle izlenemez… serseri.”

“Akış haklarına 500 milyon dolar harcamak psikotiktir. Seinfeld ve doğru en boy oranında göstermeyin” diye yazdı bir kullanıcı.

“Ffs @netflix halledin! Harcadığın moolah miktarıyla Seinfeld en azından doğru en-boy oranında görüntülemeniz gerekir!” dedi başka biri.

Bazı izleyiciler bunu Disney Plus’ın dizi bölümlerine uyguladığı mahsulle karşılaştırdı. Simpsonlar, benzer şekilde görsel tıkaçları keser.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ancak tepkilere yanıt veren yayıncı, daha sonra izleyicilere izleme seçeneği verdi. Simpsonlar 4:3 orijinal en boy oranında.

“Olanlardan sonra Simpsonlarve hakları güvence altına almak için harcadıkları miktar, vahşi Netflix bunu berbat etti ”diye ekledi bir kişi.

Bir diğeri şöyle dedi: “İzlemek Seinfeld. Yeni en boy oranı biraz sıkışık geliyor ama genel olarak eskisi kadar büyük bir anlaşma değil SimpsonlarSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Maya Jama, silahlı çatışmada öldürülen erkek arkadaşının hikayesini anlatırken gözyaşlarına boğuldu

Pts Eki 4 , 2021
Maya Jama, 2011 yılında vurularak hayatını kaybeden ilk erkek arkadaşının ölümünü tartışırken gözyaşlarına boğuldu. TV sunucusu, genç erkek arkadaşı Rico Gordon, memleketi Bristol’de bir silahlı kavga sırasında seken bir kurşunla öldürüldüğünde sadece 16 yaşındaydı. Gordon 21 yaşındaydı. Jama, yeni Kanal 4 şovunda görünüyor Foxy’nin Korkusuz 48 Saati…ünlülerin bir dizi fiziksel […]

Arşivler

Kategoriler

Meta