Sevgili Beyaz İnsanlar, Dave Chappelle özelinde Netflix’i neden boykot ettiğini açıklıyor


Sevgili Beyaz İnsanlar‘s Showrunner Jaclyn Moore, Dave Chappelle’in özel bölümünün yayınlanmasından sonra Netflix ile neden “bittiğinin” arkasındaki nedeni açıkladı. Yakın.

6 Ekim Çarşamba günü Twitter’da Chappelle’in trans kadınlar hakkında çok sayıda şaka yapmasını izledikten sonra artık Netflix ile çalışmayacağını duyurmasının ardından Moore, bir röportajında ​​kararının arkasındaki nedeni daha da tartıştı. Çeşitlilik.

Pandemi sırasında geçiş yapan Moore, “Dave’nin trans materyallerini daha önce hiç sevmedim ama bu sefer farklı hissettim” dedi. “İlk defa ‘Ah, insanlar bu şakaya gülüyorlar ve bana kadın demenin saçma olduğu konusunda hemfikirler’ gibi hissettim.”

NS Halk olarak Queer Yapımcı, Chappelle’i iptal etmek için “arzusunun olmadığını” söyledi, çünkü “ne isterse onu yapmalı”, ancak Netflix’in böyle düşünmesine şaşırdı. daha yakın “canlı bir özeldi”.

Moore, “Onlar (Netflix) bunu gördüler ve ‘Evet, bunu oraya koymak uygun görünüyor’ dediler” dedi. “Nasıl geçtiğini bilmiyorum çünkü bir şovda çalıştığımı söyleyeceğim. [with Netflix], biliyorum ki bunlar hakkında düşünüyorlar ve bu konularda sohbet ediyorlar.”

Netflix’in bu özel filmi çekmesini isteyip istemediği sorulduğunda Moore, bunun “makul bir sonuç” olduğunu düşünmediğini ve bunun yerine “şirketlerin orada çalışacak transları işe almasını ve ‘Hey, bundan emin miyiz? ‘”

“Netflix’in ne yapması gerektiğini bilmiyorum ama bir şeyler yapılması gerektiğini hissediyorum. Bu özel bölümün kaldırılması mı, özel bölümün bir şekilde değiştirilmesi mi, bilmiyorum” diye ekledi.

Moore sözlerini “şimdilik Netflix’e hiçbir şey almayacağını” söyleyerek sonlandırdı ve ekledi: “Bunu değiştirmek için kendimi rahat hissetmem için ne gerekeceğini bilmiyorum.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Barbara Corcoran, kilosu hakkında yayında yaptığı şaka için Whoopi Goldberg'den özür diledi

Cum Eki 8 , 2021
Köpekbalığı tankı Yargıç Barbara Corcoran, Whoopi Goldberg’in kilosu hakkında yayında yaptığı bir şakadan sonra özür diledi. Bir ekranda görünen TV yıldızı Ejderhalar DenABD’deki stil şovu, sohbet programında Oscar ödüllü Goldberg’e katıldı Görünüm, tartışmanın beden içeren kot pantolonlara dönüştüğü yer. kardeş Yasası 65 yaşındaki yıldız Goldberg, şaka yollu bir şekilde pandemi […]

Arşivler

Kategoriler

Meta