Sex and the City yazarı, feminist olmadığı için şovu eleştiriyor


Seks ve Şehir yazar Candace Bushnell, kitabına dayanan popüler diziyi kadınları tasvir ettiği için eleştirdi.

Ile konuşmak Hollywood MuhabiriBushnell, dizinin hayranlarının Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon’ın oynadığı karakterler gibi yaşamaya çalışmaması gerektiğini söyledi.

Bushnell detaylandırdı: “Gerçek şu ki, bir erkek bulmak uzun vadede belki de en iyi ekonomik seçiminiz değil. Erkekler birçok farklı şekilde kadınlar için çok tehlikeli olabilir.”

Sonra ekledi: “Bunun hakkında asla konuşmuyoruz, ama bu kadınların düşünmesi gereken bir şey: Bir erkeğe güvenmek zorunda kaldığınızda çok daha azını yapabilirsiniz.”

Bushnell, iki filmi doğuran son derece popüler HBO şovunun mesajını eleştirmeye devam etti: “Televizyon programı ve mesaj sonunda pek feminist değildi. Ama bu televizyon. Bu eğlence. Bu yüzden insanlar hayatlarını bir TV şovu üzerine kurmamalı.”

Orijinal serinin yeniden canlanması, Ve Aynen Böyle… Aralık ayında HBO Max’te çıkış yapacak ve Parker, Davis ve Nixon sırasıyla Carrie, Charlotte ve Miranda rollerine geri dönecekler.

Cattrall, Parker ile olan zayıf ilişkisi nedeniyle canlanma için geri dönmüyor.

Bushnell, Parker’ı geri dönmediği için savundu: “Kim’i kesinlikle seviyorum. Ama görünüşe göre başka şeyler yapmak istiyor ve şovu yapmak istemiyor. Belki de artık o karakter olmak istemiyor.”

Yaklaşan dizi hakkında hiçbir şey bilmemesine rağmen Bushnell, ayarlamayı planladığını söyledi: “Tabii ki izleyeceğim… Umarım altı sezon sürer. Biraz para alıyorum.”

(Getty Resimleri)

Ve Aynen Böyle… 10 30 dakikalık bölümden oluşacak ve Aralık ayında akış hizmeti HBO Max’te prömiyer yapacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ruby Rose, Batwoman'dan neden ayrıldığını açıklıyor ve başrol oyuncusu Dougray Scott ve yöneticilere sesleniyor

Per Eki 21 , 2021
Ruby Rose diziden ayrılmasının gerçek nedenini açıkladı. yarasa kadın. Bir Instagram gönderisinde Rose, CW’deki birkaç yöneticinin yanı sıra yardımcı yıldızı Dougray Scott’ı aradı. Rose şunları yazdı: “Bütün dünyaya o sette bana gerçekten ne olduğunu anlatacağım. Senin için geleceğim, böylece benim başıma gelenler bir daha asla başka birinin başına gelmesin. Böylece […]

Arşivler

Kategoriler

Meta