Simon Gregson: I’m a Celebrity 2021 yarışmacısı daha önce programa katıldı mı?


Simon Gregson, yarışan ünlülerden biri Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021.

Oyuncu, ITV dizisinde Steve McDonald’ı canlandıran birçok İngiliz izleyici için çok tanıdık bir yüz. taç giyme caddesi üç yıldan fazla bir süredir.

Stockport’ta büyüyen Gregson, 1989’dan beri oynadığı McDonald rolündeki performansıyla birçok İngiliz Sabun Ödülü kazandı.

Corrie dışında, Gregson şovda yer aldı. All Star Ailesi Fortunes, özel bir ünlü Slogan ve ünlü Perili Köşk, hangi kazandı.

Doksanlarda Gregson, çeşitli trafik suçları ve alkol ve uyuşturucu sorunlarıyla ilgili manşetlerde bulundu.

Ile konuşmak Ayna 2014’te şunları söyledi: “Ben ve arkadaşlarım tehlikeli bir şekilde sarhoş olurduk. Gerçekten aptaldık. Tamamen vahşi oldum. Herkesin otel süitlerinde kalması için para verirdim. Bardan sonra sabah 4 ya da 5’te bir şişe viski içerdim. Tüm maaşımı dışarı çıkıp arabalara harcıyordum.

“Bazen işe iki saat geç kalıyordum. Diğer zamanlarda hiç orada olmazdım. Ciddiye almadım ve orada olmak istemedim. Ünlü olmaktan nefret ediyordum. Davranışımla gurur duymuyorum ama ziyan olmak unutmanın bir yoluydu.”

(ITV/Shutterstock)

Ekledi: “Kokain kullanımı alkol kötüye kullanımı ile el ele geldi. Önce esrar içmeye başladım.

“Gerçeklik çok büyük değildi, bu yüzden maddelerin kullanıldığı bu alternatif gerçeklik daha iyi bir yerdi. İlk başta bir deneydi ve bunu karşılayabilirdim. Bunun için çok harcıyordum. Beni bir insan olarak değiştirdi.”

Gregson, 2010’dan beri uzun süredir birlikte olduğu Emma Gleave ile evli. Üç oğulları var.

ben bir ünlüyüm ITV’de saat 21.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ricky Gervais, tweetlerinden birinden ilham alan yeni dizide oynayacak

Cum Kas 26 , 2021
Ricky Gervais, tweetlerinden birinden ilham alan yeni bir televizyon dizisinde rol alıyor. Greenlight – Alman Genius, WarnerMediaGermany tarafından yapılmış sekiz bölümlük yeni bir dizidir ve Gervais’in 2019’da Alman aktör Kida Ramazan’a gönderdiği bir tweet’ten esinlenmiştir. Ramazan’ın Toni Hamady olarak performansını gördükten sonra 4Blok, Gervais bir tweet’te tasvirini “bir başyapıt” olarak […]

Arşivler

Kategoriler

Meta