Sizin İçin Bir Tazeleme: 3. Sezondan Önce Hatırlanması Gereken Her Şey


Kısa bir denemeden sonra Delilah, Joe’nun Henderson’ın ölümüyle bir ilgisi olduğundan şüphelenir ve bu da onun Joe’nun Los Angeles merkezli pleksiglas kasasında (bir depoda yaşayan) kilitlenmesine neden olur. Bir masaya bağlı kelepçeli bir zamanlayıcı kullanarak onu dışarı çıkaracağına söz verir.

Delilah, zamanlayıcı çalmadan önce öldürüldüğü için şeffaf hapishaneden asla kaçamaz. Bu plansız ölümle bitkin düşen Joe, önceki gece LSD aldığı yerden adımlarını takip etmeye çalışır.

Candace, Joe’yu depolama birimine kadar takip eder ve burada Delilah’ın cesedinin yanında kasada kilitlenir. Daha önce Joe ile uzlaşan Love, sadece Candace’i öldürmek ve Delilah’ı öldürdüğünü itiraf etmek için gelir.

Love, Joe’ya olan aşkını ilan ederken, kardeşinin au-pairini genç yaşta öldürdüğü için aynı olduklarını ortaya koyuyor. Ölümcül sevgilisini öldürmeye can atan Joe, Love’ın çocuğuna hamile olduğunu öğrendikten sonra bunu yapmamaya karar verir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Saturday Night Live bu gece saat kaçta?

Paz Eki 10 , 2021
Cumartesi gecesi canlı bu Cumartesi (9 Ekim) 47. sezonun ikinci bölümüyle dönüyor. Kim Kardashian, gecenin müzikal konuğu olarak Halsey ile birlikte komedi şovuna ev sahipliği yapacak. ABD’de gösterinin Cumartesi günü NBC’de saat 23:30’da yayınlanması planlanıyor. Dizi yayında olmasına ve bu nedenle ara sıra gecikmelere tabi olmasına rağmen, genellikle Pazar günü […]

Arşivler

Kategoriler

Meta