SNL 2021 bu akşam saat kaçta prömiyer yapacak?


Cumartesi gecesi canlı bu Cumartesi (2 Ekim) 47. sezon prömiyeriyle geri dönüyor.

Owen Wilson, gecenin müzikal konuğu olarak Kacey Musgraves ile birlikte komedi şovuna ev sahipliği yapacak.

ABD’de şovun Cumartesi günü NBC’de saat 23:30’da yayınlanması planlanıyor.

Dizi yayında olmasına ve bu nedenle ara sıra gecikmelere tabi olmasına rağmen, genellikle Pazar günü 01:30’a kadar sürer.

İngiltere’de, SNL Sky Comedy’de saat 21.00’de yayınlanıyor, bu da izleyicilerin orijinal yayından sonraki gün eskiz şovunu izleyebileceği anlamına geliyor.

Eskizler de seriye yüklenir. Youtube kanalı havalandıktan sonra.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’ı takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, bunu ertesi hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL oyuncu kadrosu 2021: Yeni Saturday Night Live sezonu için kimler kalıp ayrılıyor?

Paz Eki 3 , 2021
Saturday Night Live, iki oyuncunun ayrıldığı yeni sezonunun oyuncu kadrosunu açıkladı. Eskiz şovuna 2013 yılında katılan ve 2015 yılında diziye katılan Beck Bennett, sekiz sezonun ardından ayrılıyor. Geçen yıl öne çıkan oyuncu olarak eklenen Lauren Holt da diziden ayrılıyor. Oyuncular, SNL’ye her zaman öne çıkan oyuncular olarak eklenir – yinelenen […]

Arşivler

Kategoriler

Meta