SNL 2021: Bu hafta Saturday Night Live nasıl izlenir ve yayınlanır


Saturday Night Live geçtiğimiz hafta 47. sezonuyla ekranlara geri döndü.

Uzun süredir devam eden komedi skeç şovu bir kez daha New York’tan Amerika’ya ışınlandı ve 2 Ekim’de başladı.

Gösteri, bu hafta 9 Ekim’de NBC’de her zamanki saat 23:30 EST’de yayınlanacak. İzleyiciler Kate McKinnon, Pete Davidson ve Colin Jost gibi tanıdık yüzleri görebilecekler. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, SNL Amerika’nın her iki kıyısında da canlı olacak ve batı kıyısı saat 20.30’dan PST’ye kadar ayarlanabilecek.

Kim Kardashian West, Jason Sudeikis ve Owen Wilson gibi eklektik bir grupla sezon için ilk dört konuk sunucunun yanı sıra Oscar ödüllü Rami Malek de açıklandı.

Kacey Musgraves’in yer aldığı ilk bölümle müzikal konukları da belli oldu. Sonraki bölümlerde Young Thug, Halsey ve Brandi Carlile yer alacak.

Bu hafta sonu bölümü, Kim Kardashian West’in sunucusu ve konuğu Halsey’in müzikal eğlence sağladığını görecek.

İzleyiciler, NBC’de canlı olarak yayınlanmasının yanı sıra SNL Peacock uygulaması aracılığıyla. Gelecek sezonun ilk dört bölümü uygulama üzerinden canlı yayınlanacak ve her geçen sezon da izlenebilecek.

Ayrıca, Covid’in hayranların geçen sefer seyirci olmasını engellemesinin ardından 47. sezon için canlı bir seyirci olacak.

Adele (ortada), şarkıcı HER (solda) ve Kate McKinnon ile

(NBC)

Katılan herkesin gösteri gününe kadar aşılarının eksiksiz olması ve tüm Covid protokollerine uyması gerekmektedir. Ayrıca aşı kanıtı sağlamaları gerekecektir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tartışmalı SNL seçimi Kim Kardashian West, ev sahipliği yapmanın kolay olduğunu söyleyerek promosyonda evli adını kullanıyor

Cts Eki 9 , 2021
Kim Kardashian ev sahipliği yaptığı için şaka yaptı Cumartesi gecesi canlı şovdaki görünüşü için ilk promoda ‘kolay’. Realite yıldızı, uzun soluklu komedi dizisinin 9 Ekim Cumartesi günü, müzikal konuğu olarak Halsey’in de yer alacağı bir sonraki bölümüne ev sahipliği yapacak. Şarkıcı ve oyuncu Cecily Strong ile birlikte kısa bir klipte […]

Arşivler

Kategoriler

Meta