SNL 2021: Bu hafta Saturday Night Live nasıl izlenir ve yayınlanır


Saturday Night Live geçtiğimiz hafta 47. sezonuyla ekranlara geri döndü.

Uzun süredir devam eden komedi skeç şovu bir kez daha New York’tan Amerika’ya ışınlandı ve 2 Ekim’de başladı.

Gösteri bu hafta 9 Ekim’de NBC’de her zamanki saat 11.30pm EST’de yayınlanacak. İzleyiciler Kate McKinnon, Pete Davidson ve Colin Jost gibi tanıdık yüzleri görebilecekler. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, SNL Amerika’nın her iki kıyısında da canlı olacak ve batı kıyısı saat 20.30’dan PST’ye kadar ayarlanabilecek.

Kim Kardashian West, Jason Sudeikis ve Owen Wilson gibi eklektik bir grupla sezon için ilk dört konuk sunucunun yanı sıra Oscar ödüllü Rami Malek de açıklandı.

Kacey Musgraves’in yer aldığı ilk bölümle müzikal konukları da belli oldu. Sonraki bölümlerde Young Thug, Halsey ve Brandi Carlile yer alacak.

Bu hafta sonu bölümü, Kim Kardashian West’in sunucusu ve konuğu Halsey’in müzikal eğlence sağladığını görecek.

İzleyiciler, NBC’de canlı olarak yayınlanmasının yanı sıra SNL Peacock uygulaması aracılığıyla. Gelecek sezonun ilk dört bölümü uygulama üzerinden canlı yayınlanacak ve her geçen sezon da izlenebilecek.

Ayrıca, Covid’in geçen sefer taraftarların katılımını engellemesinin ardından 47. sezon için canlı bir izleyici olacak.

Adele (ortada), şarkıcı HER (solda) ve Kate McKinnon ile

(NBC)

Katılan herkesin gösteri gününe kadar aşılarının eksiksiz olması ve tüm Covid protokollerine uyması gerekmektedir. Ayrıca aşı kanıtı sağlamaları gerekecektir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dave Chapelle'in trans yorumlarına verilen tepkiden sonra ikiye katlandığı bildiriliyor

Cts Eki 9 , 2021
Dave Chapelle’in yeni Netflix şovunda trans topluluğu hakkında yaptığı yorumları ikiye katladığı bildirildi. Bu, yazarın transgender topluluğu hakkındaki yorumlarını tarttıktan sonra JK Rowling’e desteğini gösterdiğinden beri komedyenin ilk kamuya açık yorumuydu. Yeni çıkan stand-up özel etkinliği sırasında daha yakın, 48 yaşındaki Harry Potter yazarının nasıl bir “Terf” (Trans-dışlayıcı radikal feminist) […]

Arşivler

Kategoriler

Meta