SNL 2021: Owen Wilson açılış monologunda ‘kötü eleştiriler’ hakkında şaka yapıyor


Owen Wilson yeni serinin açılışını yaptı. Cumartesi gecesi canlı bu akşam (2 Ekim), programın 47. sezonun ilk ev sahibi olarak.

Oyuncu, seyircilerin ve evdeki izleyicilerin önünde “canlı” gösteriye ev sahipliği yapmaktan ne kadar “heyecanlı” olduğunu söylediği bir açılış monologu yaptı ve iki erkek kardeşinin de katıldığından bahsetti.

“Burada canlı bir şeyler yapmaktan heyecan duyuyorum, yani kalabalığın anında geri bildirimini aldığınızda müzisyenlerin bahsettiği şey bu,” dedi. “Çünkü elbette bir film yaptığınızda yaparsınız, nasıl yaptığınızı duymak için bir yıl bekleyin, ancak bu gece durum böyle değil: yorumlar hemen gelecek. İnsanlar muhtemelen şu anda yorumları tweetliyor.”

“Yorumları okumayın dediklerini biliyorum, ya da aslında iyi olanları okursanız kötü olanları da okumanız gerektiğini söylüyorlar,” diye espri yapmadan önce devam etti: “Bu doğru değil…Kötülerin okumadığını düşünüyorum. Benimle aynı şekilde konuşma.”

Wilson daha sonra, yıllar önce “rahatsızlığımı geçen” kötü bir incelemeye atıfta bulundu: “Owen Wilson’ın ekrandaki kişiliği, ateşin yanında yatan yaşlı bir golden retriever’ın tüm hırsına sahip.”

Devam etti: “Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen biraz boşta ilerleyip ayağımı pedaldan çektiğim için suçluluk duydum, ama size ne diyeceğim. Daniel Day-Lewis emekli olduğunda ve tüm bu baskı omuzlarıma indiğinde her şey değişti. İşte o zaman yapmam gerektiğini biliyordum arabalar 3,Wilson seyircilerden büyük alkış aldı.

“Ateşin yanında yatan bir golden retriever olmak dünyadaki en kötü şey mi?” donakaldı. “Demek istediğim, herkesin buraya gelip ‘Harika bir gösteri olacak!’ dediğini biliyorum. Bu mu? Bilmiyorum!”

Şovun başka bir yerinde Wilson, Lightening McQueen’in sesi olarak rolünü tekrarladı. Arabalar. Çizgi film senaryosundan tek satırlık satırlar okuduğu tartışmalı bir skeç sunarken görüldü.

Sosyal medyadaki pek çok hayran bu anın tadını çıkardı, biri “harika” olarak nitelendirdi, diğeri ise “şovun en iyi açılışlarından biri” olduğunu söyledi.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Diğerleri izliyor Cumartesi gecesi canlı Wilson bazı tartışmalı satırları okurken görüldüğünde bazı referansların – bir hayranın sözleriyle – “çok müstehcen” olduğunu hissetti: “Büyün adamım, kız kardeşin kesinlikle yaptı” ve “Ah, lisedesin, olabilirdi. beni kandırdı” ve “r-kelimesine” atıfta bulunuyor.

Wilson daha sonra eskizdeki karakterinin “kötü adam” olduğunu anlar ve okumayı durdurur. Bu noktada birçok izleyici sosyal medyadan rahatladığını dile getirirken, biri “vay be!” dedi. ve bir başkası “buna ihtiyacımız vardı” diye ekledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu gece Strictly sonuçlar programında kimler var?

Paz Eki 3 , 2021
Bu gece (3 Ekim Pazar), 2021 serisinin ilk sonuç gösterisi. Kesinlikle Dans Edin. Gösteriyi açmak için şarkıcı Tom Grennan kesinlikle Batılı bir salonda bir grup rutini için profesyoneller. Grennan, Bedford’dan 26 yaşında bir sanatçı. Annie Mac’in BBC Radio 1 programında En Ateşli Kayıt olarak gösterilen Chase & Status’un “All Goes […]

Arşivler

Kategoriler

Meta