SNL 2021: Owen Wilson’ın tartışmalı ‘Arabalar’ taslağı


Owen Wilson, Lightening McQueen’in sesi olarak rolünü yeniden canlandırdı. Arabalar sezon galasında SNL bu akşam (2 Ekim).

Wilson, çizgi film senaryosundan tek satırlık satırlar okuduğu tartışmalı bir taslak hazırlarken görüldü.

Sosyal medyadaki pek çok hayran bu anın tadını çıkardı, biri “harika” olarak nitelendirdi, diğeri ise “şovun en iyi açılışlarından biri” olduğunu söyledi.

Diğerleri izliyor Cumartesi gecesi canlı Bir hayranın sözleriyle, bazı referansların “çok müstehcen” olduğunu hissetti, Wilson’ın “Büyün adam, kız kardeşin kesinlikle yaptı” ve “Oh, lisedesin, beni kandırabilirdi” ve “r-kelimesine” atıfta bulunur.

Wilson daha sonra karakterinin “kötü adam” olduğunu anlar ve okumayı durdurur. Bu noktada birçok izleyici sosyal medyadan rahatladığını dile getirirken, biri “vay be!” dedi. ve bir başkası “buna ihtiyacımız vardı” diye ekledi.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’ı takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, bunu ertesi hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sophie Ellis-Bextor, evliliğine kesinlikle büyük bir yük bindirdiğini söylüyor: 'Ağır bir bedel ödedik'

Paz Eki 3 , 2021
Sophie Ellis-Bextor olumsuz etkiyi ortaya çıkardı Kesinlikle Dans Edin 2013’te şovda yarışırken evliliği vardı. “Dans Pistinde Cinayet” şarkıcısı BBC serisinde dördüncü oldu ve profesyonel dansçı Brendan Cole ile ortak oldu. Yeni kitabından bir alıntıda, Döner Tabaklartarafından elde edilen Çevrimiçi Posta, Ellis-Bextor şovun The Feeling basçısı Richard Jones ile evliliğine getirdiği […]

Arşivler

Kategoriler

Meta