SNL, ‘ateşli ve kızgın’ Toprak Ana ile cansız Cop26’yı hicvediyor


Cumartesi gecesi canlı Glasgow’daki son Cop26 BM iklim konferansının sonunu, ‘Toprak Ana’dan bir görünüm içeren bir eskizle işaretledi.

Mother Earth, 20 Kasım Cumartesi günü gösterinin Hafta Sonu Güncellemesi bölümünde Colin Jost’a katılan oyuncu Aidy Bryant tarafından canlandırıldı.

Jost konuğunu şu sözlerle tanıttı: “BM’nin iklim değişikliği konferansı bu hafta sona erdi ve birçok kişi küresel sıcaklıktaki endişe verici artışla mücadele etmek için neredeyse yeterince şey yapılmadığını söyledi. Burada yorum yapmak için Toprak Ana.”

Krokiye abartılı bir çizgi roman aksanıyla başladıktan sonra Toprak Ana, kendisini “ateşli ve sinirli normal bir anne” olarak tanımlayarak sıradan bir sese döndü.

Görmezden geldiği garip insan uygulamalarının bir listesini çıkarmaya devam etti. “İşte olay şu, ben sert bir eşek değilim. Çok havalı bir anne olduğumu kabul etmelisiniz. Bir sürü tuhaf şeyin kaymasına izin verdim” dedi. “Sanki, Sea World’ü yapmana izin verdim. Farelere ve maymunlara rimel sürmene izin verdim. Bilirsiniz, New York bir taksi ve at karışımı gibidir ve ben: ‘Sevmiyorum, ama senin işini yap’ gibiyim, biliyor musun? Ama şimdi endişeliyim. Sanırım ben hastayım?”

Jost, insanlığın mevcut iklim krizini tersine çevirmek için neler yapabileceği konusunda tavsiyesini sorduğunda, şöyle yanıtladı: “Eh, yapmak istemediğiniz her şey, artık hamburger yok ya da Forever 21 gibi. iPhone’ları okyanusa atmayı bırakın. , ve sadece bir şey söyleyebilir miyim? Kömür benim kıçımdan, biliyorsun değil mi? Kelimenin tam anlamıyla aşağı iniyorsun, kıçımı kazıyorsun ve kömür külçelerini kapıyorsun. O zaman şöyle dersiniz: ‘Ah, bence annemizin kıçını yakmalıyız.’ Ve güneş tam orada, kelimenin tam anlamıyla iş için yalvarıyor, ama sizler ‘Hayır, hayır, annemizin kıçını yakmak gibi büyük bir geleneğimiz var’ diyorsunuz.”

Jost’un yeni teknolojinin yardımcı olabileceğini düşünüp düşünmediğini sorduğunda, Toprak Ana, Elon Musk ve Jeff Bezos liderliğindeki son uzay keşifleriyle alay etme fırsatını yakaladı: “Bilmiyorum. Tek gördüğüm, Mars’ı kolonileştirmeye çalışan boşanmış inekler gibi hissediyorum. Dürüst olmak gerekirse, Mars’ı tanıyorum. O sıcak, kuru, rüzgarlı bir fahişe.”

Taslak, Toprak Ana’nın izleyicilere doğrudan hitap etmesiyle sona erdi: “Ben senin annenim. Sana değer veriyorum. Seni seviyorum ve bu iki yoldan biriyle gidebilir. Bana yardım et yoksa… seni öldürürüm. Annen seni öldürecek.”

Parçayı alaycı bir notla bitirdi: “Hayır, şaka yapıyorum. Sizi seviyorum millet. Bence şirketler sana gerçekten yardım edecek!”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL tartışmalı Rittenhouse davası yargıcı Bruce Schroeder ile alay ediyor

Paz Kas 21 , 2021
Cumartesi gecesi canlı Kyle Rittenhouse’un son duruşmasına başkanlık eden tartışmalı yargıçla alay etti. Cuma günü, bir jüri, dört günlük jüri görüşmelerinin ardından cinayet davasında Rittenhouse’u beş suçlamanın hepsinde suçsuz buldu. Rittenhouse, 25 Ağustos 2020’de Kenosha, Wisconsin’deki polis vahşeti protestolarının ardından üç kişiyi vurduğu için beş ağır suçla karşı karşıya kalmıştı. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta