SNL: Bu gece Saturday Night Live’da Joe Biden’ı kim oynadı?


Bu yeni sezon prömiyeri SNL bu akşam (2 Ekim) ve dizinin açılış skecinde Joe Biden’ı kimin oynadığı hayranların kafası karıştı.

Uzun süredir devam eden komedi şovunun 47. sezonu, Joe Biden kılığına girmiş bir aktörün yer aldığı bir açılış gördü ve hayranların Twitter’da kim olduğunu anlaması biraz zaman aldı.

Bir Twitter kullanıcısı şunları yazdı: “Ailem büyük bir anlaşmazlık içinde. Biden rolündeki Owen Wilson mu? Bir saniye şöyle yazdı: “Biden’ı oynayan Owen Wilson mı?”

Üçüncüsü, “Biden’ı oynayanın Owen Wilson olduğunu düşünüyorum ama emin değilim” diye ekledi.

İlk tepkinin bir kısmını burada görebilirsiniz:

Ancak dizinin hayranları ve izleyicileri daha sonra dizinin aslında yeni olduğuna dikkat çekmeye başladı. SNL oyuncu James Austin Johnson.

Yeni oyuncu James Austin Johnson, dizinin 47. sezonunu açıyor. SNL Yeni Joe Biden gibi” CNN’den Frank Pallotta tweet attı ve ekledi: “Ve bu Johnson’ın en iyi izlenimi bile değil. Onun Trump’ı muhtemelen ülkedeki en iyisi, bu da beni Trump’ın tekrar koşarsa Johnson’ın Dana Carvey’i çekip her iki rolü de oynayabileceğini merak etmeye itiyor?

Pek çok hayran, izlenimin doğruluğundan etkilenmişti, biri “çarpıcı”, diğeri ise “gördüğüm en iyisi” olarak nitelendirdi. Ancak bazıları Jim Carey’nin geçen sezonki izlenimini tercih ettiklerini söyledi.

Yanıtlardan bazılarını burada yapabilirsiniz:

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’ı takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, bunu ertesi hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL 2021: Owen Wilson'ın tartışmalı 'Arabalar' taslağı

Paz Eki 3 , 2021
Owen Wilson, Lightening McQueen’in sesi olarak rolünü yeniden canlandırdı. Arabalar sezon galasında SNL bu akşam (2 Ekim). Wilson, çizgi film senaryosundan tek satırlık satırlar okuduğu tartışmalı bir taslak hazırlarken görüldü. Sosyal medyadaki pek çok hayran bu anın tadını çıkardı, biri “harika” olarak nitelendirdi, diğeri ise “şovun en iyi açılışlarından biri” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta